trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Järgmise päeva lõunaks olen passi saanud, seoses sõrmejälgede võtmise algusega kahjuks selline jutt: Vajadusel saab taotleda dokumendi välja andmist kiirkorras (26. juunist 3. juulini passe kiirkorras ei väljastata!)

Sõiduautoga ei ole sul ühtegi maksu. Leedu teemaks hõlmab ainult transpordiga tegelevaid sõidukeid.

Nädal tagasi Kalvarija Statioil 3.01/LT/L, Saksamaa 1,079 EUR - 1,214 EUR. Head reisi!

Sinu pealiskaudne suhtumine solvab igat auto-moto reisihuvilist, kes on reisil rohkem kui mõned loetud päevad. Mida pikem on reis, seda rohkem võib juhtuda ja ainult ettevaatlikus toob tervelt koju.

850-1000 EUR-i on oma vastutus, mida kindlustus ei kata , kui midagi peaks juhtuma. Kui kahjusumma peaks suurem olema siis ülejäänu katab kindlustus. Tavaliselt terve omavastutuse ulatuses küll tagatis raha ei taheta.

Haiguslehest, mis üldse võimaldab reisile minna. Ja osta vastava maa Lonley Planet ja ongi reis olemas.

Siis on Tenerife samal laiuskraadil, kui Egiptus. Mõnest ilmalingist oleks ka abi, vähemalt 10a. tagasi oli jaanuaris soe ja vesi eestlasele soe.

Me küll maandusime Balile, aga Aasiast lennates nõutakse lennuki peale minnes tagasisõidu piletit (Air Asia). Oli küll pilet Kuala Lumpur-Hong Kong, aga pidime ikka ostma suvalise kuupäevaga pileti Indoneesiast ära. Paljud räägivad, et pole probleemi olnud, aga meil ei läinud ükski jutt läbi. Muidu läks väga ladusalt, saime isegi ennem oma viisa ja passikontrollist läbi, kui mõni kohmakas kohalik.

Indoneesias käivad enamus siselende läbi Jakarta või Bali. Sellepärast on Balilt väga mugav ka edasi lennata. Pileti hinnad on odavad, isegi eelmisel päeval ostes 500-600 EEK. Sai lennatud päris palju ja mul küll turvalisuse pärast hirmu ei tekkinud. Kui veidigi aega soovitaks Balilt ka mujale vaadata.

Otsisisme oma hotelli Khao San Roadi kandis ja olime eksinud. Tuk tuki juht ise ka ei teadnud kus meie Bang Lamp Poo hotell on.30 min tiirutamist ja 100 bahti arvet oli küll täitsa mõistlik.

Kuigi ei pruugi olla see niipalju odavam kui meil kodus.

Peaks olema kiirteemaks 24h, nii kui pikemalt magad maksad kahe päeva eest.

Seal on väga tore koht saarel keset jõge(kämping), mis jäi kahjuks endal teadmatuse pärst proovimata.

Kui just väikseid lapsi kaasas pole ja on ka teine sõiduvõimeline juht, siis arvestades Saksa kiirteid läheb libedalt.

täpselt 2304km, kui järjest minek, siis peaks startima Eestist kuskil kaheteist paiku. siis õõsel Poola läheb palju kiiremini ja on võimalik kohale sõita alla 24 tunni.

Loomulikult võtavad tõsiselt, jonnivad juba paari lisakiloga.