Infoabipalve kultuuri-ja spordiürituste toimumisaegadest

Tere Kas keegi teadja annaks head nõu, kust oleks võimalik hankida infot kultuuri-ja spordivõistluste(auto-moto) kohta augusti- septembri kuus Kesk Euroopas. Eeldatav marsruut on Tallinn-Riia-(Gotland)Visby-Oskarshamn-Karlskrona-Malmö-Kopenhaagen- Esbjbrg-Hamburg-Brüssel-Pariis-Caen-Saint-Micael-Larochcelle-St.Malost-Carnaci- Arcachoni-Cahorsi-Sancy Peak-Lion-Bern-Innsbruck-Linc-Wien-Praha-Krakov-Warsava Pialystok-Kaunas-Valga. Matk toimub matkaautoga. Kellel asja vastu on tõsine huvi kas terves pikkuses või osaliselt, võtke ühendust.

Ilmselt võiks alustada läbitavate linnade kodulehtedest, kus reeglina ka mingi kultuurisündmuste rubriik üleval kas siis kohalikus keeles või paremal juhul lausa inglise keeles turistidele suunatud lingid.

Auto-moto ürituste osas oleks ilmselt hea teada mõnda vastavat ühingut/klubi, mis tahes muud ühingut ja siis nende lehtede kaudu asja uurida.

http://www.rally.ee vasakul punasega "võistlused" ja sealt valid sobiva kategooria

leiad siit midagi: http://www.14-karat.net/weblog/?cat=46 Võiksid googeldada - Veranstaltungen in ... (linna nimi) August - näiteks. Igaks juhuks ka sobilik parkimiskoht karavanidele jne Viinis: http://www.campingwien.at/de/. Üldiselt on Viin infot ja üritusi tulvil, mõned viited: http://www.srs.at/index.php?id=265, kultuuri siit: http://www.viennaticketonline.com/?cid=2,17 Ja ehk sobib siitki midagi: http://trip.ee/node/32856 Gotland: http://www.gotland.net/en