Internetiühenduse kiirus Tais

Tere,

võimalik, et keegi on juba antud teemat puudutanud, aga kuna ma ei leidnud sellekohast infot, siis ehk keegi teab ja oskab jagada? Kui kiire on nett Tais, kas teatud piirkondades parem/halvem ühendus? Kas nt maja/korterit rentides saab ka valida interneti ühenduse kiirust? Ja mis on ligikaudne hind nt kuuks?

Tänades:)

Juhtme-ühenduste kohta ei tea, aga 3G mobiilne nett levib suuremates kohtades kindlasti, ja vahelduva eduga ka väiksemates. Ma istun praegu Koh Phanganil mägede vahel parajas kolkas ja netil pole häda midagi (operaator dtac, http://www.dtac.co.th/2009/english/). Maksis kusagil 700 bahti (alla 20 euro) 3 giga allaliiklust kuus (kui see täis saab, läheb gprs-ile üle, samas saab kohe oma kontole pappi juurde kärutada kui vaja, ja toimib taas 3g). Ma kasutan arvutisse jagamiseks nutifööni, kui seda pole ja arvutil sim-i pesa ka mitte, tuleb samasugune netipulk osta nagu Eestis pakutakse. Maksab vist ca 2600 bahti (kuskil 60-70 eur). Wifi on igas vähegi asjalikumas kohvikus/resortis olemas, enamasti tasuta. Üldiselt - ei ole eriti probleem, kui just kuhugi päris pärapõrgusse ei sihi. Täitsa internetiseeritud maa ja hinnad söödavad.

Aitäh vastuse eest:) Mind huvitaks rohkem ikkagi, kui oleks vaja päevas nt 3giga alla laadidada, kas see oleks utoopiline?:)

Saab hakkama, mul kodus neti ühendus, ei mäleta täpselt, vist oli algul modemi 1600 bahti wifi ruuteri eest, ning praegu 690 bahti kuu, ning mind rahldab neti kiirus igati.

Mul kaabliga 22mb alla ja 1,6 mb/s üles. 3G pulk on nii ja naa. Väga hea muidugi ei ole, eks oleneb kohast ka. Kui sul mingeid suuremaid üleslaadimisi ette juhtub, mine internetikohvikusse. Seal tavaliselt väga hea ja kiire ühendus. Maksab olenvalt paigast siis 10-30 baht/h.