Istambulist- Ankarasse

tere, kas keegi oskab öelda, palju maksab sõit Istambulist Ankarasse ja millega sinna saab:)

Lennuki, bussi ja rongiga. Hinnad kõiguvad äärmusest äärmusesse. Üldvagun ehk selline kõrge seljatoega istmetega vagun nagu on Tallinn-Moskva rongis, nagu oli Tallinn-Minsk rongis, maksab kusagil 200-400 krooni. Kahekohaline luks-kupee kraanikausi, kahe voodi, tasuta veepudeli, vagunisaatja üldkasutatava duššiga oli kusagil 1000 krooni.

0
0

Väga hea infoallikas on http://www.seat61.com/Turkey2.htm, mis pakub hinnaks 12-45 USD. Sealt leiad ka sõiduplaanid. Rongid Ankarasse väljuvad Aasia-poolsest Haydarpaşast, kuhu pääseb Euroopa poolelt iga poole tunni tagant Galata silla kõrvalt väljuva laevaga. Ankara pileteid saab osta ka Euroopa poolel asuvast raudteejaamast.

0
0

Rongiga on liiga pikk sõit, meie valisime lennuki, AtlasJet (jah see sama kompanii kus lennuõnnetused pigem reegliks kui erandiks). Lend sujus hästi ja pilet maksis paar päeva enne lendu 1500 meie raha (üks suund).

0
0

Türgi rongiliiklus pole just kiita, kohalikud väga ei soovita ka...busiliiklus seevastu väga tihe ja bussid korralikud - bussipilet ka natuke parema hinnaga. Samas on Istanbulist Ankarasse viiv "raudteelõik" ainsanarenoveeritud - kogu muu rööbastik on sakslaste pärand teisest maailmasõjast :), 2009 aastaksplaanitakse kahe linna vahele kiirrongi, seniks aga kindlasti buss...Head reisi :)

0
0

mina soovitan minna lennukiga,vaata www.onurair.com.tr kasutan seda lennufirmat alati adanas käies

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased