Järgmisel nädalal Budapesti - ringiga?

Tere! 

Küsin ilmselt võimatut, aga olen põnevas olukorras, kus ilmselt nii mõnigi siinolija on ka olnud ja äkki on mõni soovitus varnast võtta. 

Nimelt, pean hiljemalt 24.augustiks olema Budapestis. Reis võib juba alata pühapäevast. Tallinnast otselende mõistlike hinnaga muidugi pole. Sest 300+€ lennule maksta tundub jabur. Sellest tekkis mõte, et võiks teha päeva-paarise peatuse kusagil ja edasi Budapesti minna. Olen eile-täna uurinud erinevaid võimalusi, aga mõte sai otsa. Kas äkki kellegil on mõni tore, põnev või odav viis, kuidas võiksin jõuda sihtpuntki?

Riiast saab Budapesti Ryanairi otselennuga, 24. augustiks hind 100€ ringis, mis puhkustehooaja ja viimase hetke  broneeringu kohta on ju hea hind - isegi bussipilet maksaks ju rohkem

3
0

Tallinast otselende Budapesti polegi.  Mõistlike kellaaegade ja lühikeste ümberistumistega lendab Finnair,  LOT ja Air Baltic.  

Ma ei saanud päris hästi aru,  kas sul vaja 1 otsa piletit ainult?  Kui tagasi ka vaja,  siis millal?  On sul vahet,  kas lend algab Tallinnast või Riiast?  

Olin ka kevadel  samas olukorras.  Läksin Budapesti aprilli viimasel nädal,  kuupäevad olid kindlad. Tavahind Finnairil on ca 200 eurot,  LOT on ca 160 eurot.  Kampaaniaga Air Baltic isegi 120 -140 eurot.  Mulle vajalikul ajal oli Finnair 560 eur ja  LOT 430 eur.  Ehk oli asi algavas koolivaheajas,  kuid tean et nende lennufimade puhul ongi sellised hinnad täiesti tavalised kui nii lühikest aega ette osta.

0
0

Kas on vaja lennukiga minna? 

Lihtsalt kiire Google. Flixbussiga saab esmaspäeval 100 Euroga. Sõit on küll üle ööpäeva pikk muidugi... Samuti tasub vaadata teisi bussifirmasid või sarnaseid buss+rong ühendusi ehk? Või siis võtta alguspunktiks Helsingi/Riia ja vaadata neid lende.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased