Maliliisu

Reisihuviline, liitus Tripiga 9 kuud tagasi

1 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
 

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Nagu öeldi, sõltub riigist. Igal pool on oma nõue, mis vanusest alates nõutakse testi. Seega ko trollige üle riik, kuhu lähete ja riigid kust läbi sõidate, kõik nõuavad midagi.

Mine Ungarisse.

Budapesti olid augustis lennud ca kuni 200 inimene. Ma eile just vaatasin neid variante. Kui õigesti mäletan, ehk oli LOTiga.

Budapest ise on ilus linn. Aga sealt saab sõita ka Balatoni äärde, Balatonfüred on kuurort näiteks sealkandis, rong läheb odavalt ja mugavalt. Kohalikud veinipiirkonnad Badacsonys on äraütlemata kenad. Ja vein on hea.

Olgu, saan aru, et ise olen rumal, et interneti poole pöördusin ja julgesin niisuguse küsimuse küsida.

Aitäh vastajatele!

Ehk leidub siin foorumis siis keegi, kes selgitaks mulle, miks eksisteerivad reisifirmad, kes reise ei korralda vaid müüvad teiste reise edasi?

Või oskab ehk keegi suunata mind rumalat õigesse kohta, kust ma võiksin oma esialgsele küsimusele ka päriselt selge ja viisaka põhjendusega vastuse saada? Ma leidsin selle Trip foorumi alles täna, ei teadnud, et see pole päris õige koht oma küsimust küsida.

Vabndust, aga ma ei usu, et see adekvaatne näide on. Antud hetkel on see siiski minu küsimuse seisukohalt teil põhjendamata. Eestis peab minule teadaolevalt reisifirmade (nende, kes korraldavad ja ka nende kes edasi müüvad) tegevus olema kuidagi garanteeritud. Ja mu küsimus puudutab seda valdkonda. Kui ma ise täpselt teaks mis terminitest ma räägiks, siis ma ju ilmselt ei küsiks ka.

Sama hea näide oleks ju, et ma võin osta Pärnu Euronicsi esindusest Sony teleri ning minu ja hilisemate küsimustega tegeleb siis see sama Euronics. Aga Eestis on olemas Sony oma pood ka, Tallinnas, kui ma ei eksi. Aga inimesed ilmselt ei käi massiliselt seal omale telereid ostmas.

Tuusik oli lihtsalt näide. Samuti võin ma ju paluda abi Estravelilt või Wrisilt või... No neid on ju palju ja veel.