Jala Tenerife Sur-El Médano

Oskab keegi öelda, kas lennujaamast saab otse El Médanosse? Gmaps näitab mingit teed, aga see tundub streetviews olevat lennujaama ala (?). Kas tõesti peab seal mööda suure tee äärt ringiga minema või tuleks lihtsalt üle tühermaa kapata?

Otse sa ei pääse kohe kindlasti,aga üldse on kõik kanaari saared väga ebasõbralikud jalgsimatkajatele,väga palju on sõjaväeosi,radarijamu ja muid suletuid territooriume ja korralikult mägine ka muidugi!Ja igal lihtsalt tühermaal on mingid kasvuhooned või midagi muud !

Mapsist vaadates ei tundu seal eriti muud midagi ees olevat. Tundub lihtsalt narr minna ringiga, kuigi tegelikult on linn lähedal (vahe tuleb vist 3-4 km vähemalt). Aga buss on iseenesest ka variant. Lennujaama kodulehel on toodud vaid suuremad sihtkohad (vastassunnas)... Ideid?

Üldiselt idee ongi selline , et kas takso või rendiauto, lennujaamal ikkagi aed ümber ja väljapääs ikkagi üks ja ainus, bussi kohta kahjuks nõu anda ei oska, Gran Canarial nad ei käi üldse lennujaama, trassi peal mingi peatus küll on, taksoga peaksid 10 euriga hakkama saama! Üldiselt on lennujaamas infos kõikide punktide taksohinnad kirjas!Ja libataksosid ja pettureid ei ole kohanud!

Olen korduvalt seda teed lennujaamast El Medanosse jala käinud.Lennujaamast väljudes paremale ja üle tühermaa.