trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Ja kui on lühike lendude vahe siis lähed eraldi läbikäigust koos pagasiga ja kohe vajalikku terminali liftiga!Service viimase peale!

Politseid Venemaal tõesti karta pole mõtet,vastupidi kui rikkusid saad kokku leppida,kui liigud normaalselt ei puudu sind keegi! Mine avasta parem Venemaad ,kui Venemaale minek! Maassa maan tavalla!Nagu ütlevad Soomlased ,ja probleeme pole!

Boksiga oli ka üsna raske sõita ,ega üle 140 tõesti ei sõida,seda ka kui tuult ei ole eriti,lase tunde järgi,tunned kohe kui kõigutama hakkab,üle pingutada pole mõtet!Aga mingit keeldu küll ei ole!Ainult mõistus!

Loomulikult nõus, sellepärast ka viide filmidele, kus kogu jama sellest alguse saab, ja samuti kui mägedes mõni päkapikk miinile jookseb ... Ja RL turvalisus koos päkapikkudega, see on eraldi teema ja kehtib ka kõikide palju turvalisemate riikide kohta! Aga praegu on kõigil pohuii, valatakse lutipudelisse Coca Colat ja peale söödetakse friikartuleid, ja ongi lõuna ühelpool!

Kui Puerto Rico on kaunim koht siis mina olen Eesti rahvakirjanik! Isegi selle peaaeguga sulgudes...

Mina käisin 4 aastat tagasi, tulin Ungarist läbi tüki Horvaatia ja sõitsin mööda mägesid läbi Banja Luka, kus ööbisin, Mostari, edasi Montenegrosse ja oli väga kena, isegi suhtlesin politseinikega kes arvasid, et sõitsin tunnelis liiga kiiresti, aga kui selgitasin neile, et kuna tunnel oli valgustamatta ja kuradi kitsas , siis kui nägin valgust ja tühja teed, tahtsin kiiremini sealt välja saada, irvitasime mõlemad ja öeldi, et trahv oleks ca35eu, aga lasid minna. Sel aastal plaanin kindlasti minna uuesti Bosniasse, aga mis puutub turvalisusse, siis eelpool kirjutajad on ilmselt Hollywoodi filme üle vaadanud, alati on kõige olulisem sinu enda käitumine!

Kas on allergia immigrantide vastu? Paraku on kõik juba ammu segunenud! Lääne Euroopasse ja Skandinaaviasse ,pole kindlalt siis mõtet reisida! Äkki siis mõnele kuninglikule perele külje alla pugeda,seal suht puhas,nemad alles suhteliselt hiljuti hakkasid oma verd segama!

Alkoholi ja suitsu pole mõtet siia vedada,see on odav,parkimine on nii ja naa,oleneb kohast,Puerto Ricos leiab ikka,oli vist 1 eur tund ja kolm euri päev,aga Maspalomases on suht tuuga sellega, samas ka tasuta!Las Palmases on suht kallis,aga nt.Muelle kaubanduskeskuses 3 esimest tundi tasuta, Amsterdami hindadega siiski võrreldes suurepärane! Söök on normaalse hinnaga igal pool,jookidel vaid väga kõikuv hind,Näit. Melonerase kompleksis kus paarkümmend restot ,Baari, on Pulaneri õlle hinna skaala 2,50, kuni 4,90 pudelist!

Booking kirjutab nii, Apartamentos Blue Star on vaid mõne minuti kaugusel Gran Canarias Puerto Rico rannast ning seega saate nautida kiiresti imelisi vaateid ja meres ujumist. Amadorese rand on 2,5 km kaugusel ja Puerto Rico on vaid 1,7 km kaugusel. Tegelikkus on natuke hullem ja meeletu kalju otsas,ilma rendiautota pole seal midagi teha,taksod pole kallid 5 euri ots,Puerto Ricosse siis,või Amadoresesse 4 raha,aga üldiselt üsna kehv valik!Odavamaid sama tasemega saab allpool samuti!Ja praegu on juba suht palav,jalutuskäik on üsna tappev!Vaata google street view,reklaamid on kõik Puerto Ricos suht pettus!Keegi ei maini ,et oled kuskil mäe otsas!

Ka Kuubal on samasugused imelikud tuuled võimalikud,ja tõesti saared on ikka eraldi teema,neid sellesse trippi segada pole mõttekas,vajub natuke liiga laiali!

to ixxx ,Mis leiba puutub siis selle kvaliteet on tõesti väga kõikuvaks muutunud,mis on enamike asjadega et kogu aeg ühe ja sama peal istumine on võimatu,vahetevahel marki vahetades täiesti ok!Tooks võrdluseks näiteks Hispaania ja Venemaa leiva ,siis meil on ta ikkagi superhea! Ja mis puudutab rahvusrestorane ,siis näiteks sellist saasta nagu pakub, uus Eesti Rahvusrestoran, Estlander,pole ma ammu saanud! http://www.vabalaud.ee/et/restoran/estlander/ Vaadake peakoka nime!Menüüs kirjas -Peipsi kala,mis on TURSK,puine ja mage,aga väga vinges ,tõesti,kasmes....mis Eesti köögist on mõtet rääkida! Kui turistile sellist jama pähe määrida üritatakse! Ainuke ok koht oli, Kuldse Notsu Kõrts,aga kriis on sealgi oma töö teinud, toidud enam vähem maitsvad ja omapärased aga portsud kõvasti kokku kuivanud! Sirlele lisaksin et see kollaseks teev aine ei ole toiduvärv vaid Safran,maitseainete kuningas!Kui topitakse Curryt ,siis on tõesti läga!

Jutusta parem kuidas Arubal oli!Kui juba rääkima hakkasid!

Loll saab kirikus ka peksa! Vana, Eesti vanasõna!

Kui sa arvvad et Marokos on teede rägastik nagu nt, Saksamaal siis eksid, saad rahulikult paberkaardiga hakkama või kui GPS siis netis ja müügipunktides on nad kenasti saadaval, vaevalt sulle keegi siin torrenti soovitama hakkab , aga ka see on võimalus, aga seadusevastane!

Täpselt õige,võib olla 15 ja ka 25 ,praegu muutub kõik väga kiiresti,eriti ilm!

Ja ümbruskonnas on vingeim koht loomulikult, Monestir de Montserrat, Ja unustamatu elamuse saad kui lähed üles köisraudteega!Saab ka rongiga.

Päris äärelinna pole mõtet aga tuled vaikselt mööda mereäärt ja keerad Akvaariumisse,sinna saadki auto parkida ja kõrval kohe Zoo ja ka vanalinn! Kui Akvaariumisse minna ei taha siis pane Hospidali juurde!See nõks varem!

Loomulikult auto ,ühistranspordiga maksate kolmekesi laksuga paari päeva rendirahad ja asju tassite seljas ja käe otsas! Ja pärast väsinud last kah takkaotsa!

Mõned tuhanded juurde ja Maldiivid,nali, aga eelarve on ok aga nõudmisi paljuvõitu,paketireis sellist kriteeriumitega on võimatu!Isegi tonn nägu! Alati on midagi mäda ja teisiti!

Unusta EU ,Venemaale võin leida varjandi!

Putkavahil täiesti õige järeldus,aga, alati võib mõni loll vastas olla kes ise ka ei tea ja kui sa talle selle jutu ära seletad, saab kah pihta ja laseb sul kenasti minna,peaasi et endal on arusaamine olemas ja lollidele küsimustele kenasti vastus olemas!Paberi puhul võib teinekord asja just vastupidi keerulisemaks ajada!