Jalgratas, juuli ja Hispaania?

On plaan teha juulis Hispaanias jalgrattaga ühekuune matk (kuni 2000 km). Ehk oskab keegi öelda kuidas on seal telkimisega ja kas mahub sinna üldse juulis jalgrattaga ära? Samuti oleksin tänulik igasuguse info eest mis võib antud plaanile kasuks tulla ( odavaim sinnasaamise moodus; parim lennupileti hind; mõni hea marssuut; sealsed toidu ja kämpingu hinnad jne.).

kas plaan on sinna üksi minna? Vinni-Puhhi matkaklubi minuteada käis Hispaanias rattamatkal paari aasta eest, äkki nende kodulehelt www.puhh.ee leiad midagi.

Telkida pole kuskil igal pool mäed ja kivid jaapelsini ja sidrunipôllud-neid ma siin korjan,kui te teaksite mis siin toimub.

Jaan, kui rattaga Costa del Solile jõuate - juuli, ehh, ei kadesta, selles palavuses mööda mägiteid ja orge vändata on kõva rabelemine - anna teada, mina kavatsen sel ajal kuskil seal kohapeal passida, võime siis mõni õhtu ühe jaheda joogi teha!
(Igatahes on su mõte kiiduväärt, räägin omast kogemusest!)

Plaan lükkus edasi järgmisesse aastasse või õigemini asendus teisega. Igaljuhul aitähh kõigile ja Tints selle jaheda joogi teeme mõni teine kord : -)

kui just pole erilist soovi sattuda l6unarannikule, on huvitav marsruut camiño de santiago- vana palver2ndurite tee, mis algab prantsusmaa piirilt ning l6peb ookeani 22res pyha jaakobuse haual. tee pikkus ligi 800 km, tasuta oomajad, rada m2rgistatud, mugav v2rk. marsruute on veel mitmeid... vt http://www.xacobeo.es/

Selle tee kohta on Hispaania info välja andnud ka päris korraliku ja võimalik, et tasuta raamatu, mida peaks saama Helsingist Hispaania turismi infost. Üks selline on endal olemas inglis keeles.