Jalgsimatkamine Gran Canarial

On kogemusi jalgsi matkamisel?
Kuhu minna? Huvitav tundub Güigüi piirkond, kui palju võib kuluda aega alla laskumiseks ja üles tagasi? Milline on matka raskusaste?

Gran Canaria maastik on täitsa kreisi, seal on tõesti väga ilusaid matkavõimalusi. Radade sildistamine ei ole kõige parem, aga kui ära eksid pole ka hullu, pole nii suur saar. Mina olen käinud Artenara kandis, mis on saare kõige kõrgem küla. Seal külas saad ööbida nt koopahostelis ning teha mitmeid edasi-tagasi või tsirkulaarseid matku. Saarel telkimine on keelatud, ainult erandjuhul saad loa, mida saab taotleda pealinnas.

Kas keegi on viimasel ajal Gran Canarial matkamas käinud? Olen huvitatud matkaradade kaardist-skeemist. Päris mägimatkaja pole, aga veidi liikuda ja loodust nautida tahaks küll. Palun kogemusi!

Güi-Güi matk on äge, minek üle mäeaheliku ja seejärel alla imekaunisse randa. Googeldades leiab kindlasti infot. Kõrgemate mäetippude näiteks
Pico de las Nieves vallutamine on samuti lõbus ja pole üldse raske, lihtsalt mõnus kulgemine imekaunis looduses. Matkaradu on palju.
Palju infot saab http://www.walkingrancanaria.com/daily-guided-walking-routes/, omal käel on täiesti tehtav.