Jardin Exotique

Kui Monacosse asja, tuleks kindlasti ära käia ülalmärgitud kohas. See on selline botaanikaaed vabas looduses, mäe küljel (üldse on Monacos kõik asjad mäe külgedel). Põhiliselt esindatud igasugused kaktused. Avaneb suurepärane vaade Monaco linnakesele/riigikesele ja merele. Botaanikaaias asub ka sissepääs mäe sisemusse. Saab marssida kuskil 60 meetri sügavusele. Ilus, laes ripuvad stalaktiidid jne...

... käia ka ookeanimuuseumis. Lisaks suurele hulgale pisematele akvaariumidele annab päris vinge elamuse euroopa suurim paraja toa suurune akvaarium kus haid, raid ja muud uimelised ringi sebivad. Väga hästi stressi maandav elamus igatahes :)

0
0

Botaanikaaia kiidulauluga olen nõus, aga okeanograafiamuuseum ei jätnud mulle erilist muljet. Kui pole enne ühtegi korralikku akvaariumi näinud, siis ehk.

0
0

Kui sõidate Monacosse siis selle lähedal on imeilus mägiküla Eze. Külastage ka seda. Üks parimaid näiteid Provance paljudest omaaegsetest mägiküladest mis nüüdseks ka ühena vähestest taastatud ja ärge jätke ka vaatamata külakirikut, see oli koht kus Monaco prints Rainier oleks tahtnud end laulatada ilma suure ajakirjanike tulvata, kuid paraku...

0
0

ja Eze lähistel on kõige fantastilisema vaatega kämping kus ma elus viibinud olen. ja loomulikult mäekyljel:)

0
0

Kui lapsega Monacosse reisida, siis kus oleks kõige soodsam pileteid tellida ja missugusi koht soovitate?

0
0

aga mina seal Eze'is töötangi!!

0
0

Jardin Exotique kohta veel niipalju et 200 m. sissepääsu juurest tänavat mööda allapoole tulles on vasakul tänavapoolel parkimismaja. See on vististi ainuke koht läheduses kuhu saab auto jätta. Sissepääsuväravate ees on samuti liinibussi peatus. 1 eurose piletiga saab sõita kesklinna.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased