Jõulud ja uus aasta Tais!

Tere! Oleks plaan minna seltskonnaga enne jõule taisse ja olla seal kuni uue aasta alguseni. Oleksin väga tänulik igasuguse informatsiooni ja huvitavate soovituste ning nõuannete eest, alatest sellest kuna ja kus kohast lennupileteid osta ja kuidas hotelli paremini saada kas varem bronnides v kohapealt otsides. Algul plaan minna Bangokki ja seal mõned päevad olla ja sealt edasi kuhugile puhke rajooni, siit ka kysimus, et mis kohta soovitate ja mis põhjusel? Ette tänades Henry :)

Soodsaid lennupiletide saad siis kui passid igapäev lennupakkumiste infot.

  1. Selgita enda jaoks välja, mis on sinu jaoks soodne hind. Arvesta, et see on tipp lennuhooaeg.
  2. Mu info on siin olemas.

Meie oma viiese seltskonnaga jõudsime 14.detsemberil Bangkokki ja läksime kohe ööbussiga Chumptonisse ning sealt edasi katamaraaniga Koh Taole. Koh Taolt suundusime Koh Samuile (seal peautsime ka jõulude ajal) ja aastavahetuseks lendasime tagasi Bangkokki. Katamaraanide pileteid pole mõtet internetist ette osta, kohapealt saab kindlasti odavamalt :) Meie broneerisime ööbimised ette, sest kartsime, et äkki pole jõulude ja aastavahetuse ajal mingit erilist valikut, aga tegelikult pole midagi karta.

Koh Taol ööbisime Ananda Villas ning Koh Samuil The Cottage Samuis. Bangkokki võtsime korteri airbnb kaudu. Koh Tao ja Bangkoki ööbimised oli super, aga Koh Samui oma oleks võinud natukene "elule" lähemal olla.

Meie ostsime lennukipiletid 2014 juunis vertaa.fi kaudu natuke vähem kui 500 euro eest.

Meil oli pikk lend... Helsingi - Milano - Hongkong - Bangkok Bangkok-Hongkong-Frankfurt - Helsingi