Ka sina tahad reisida? Meie aitame...

Ära harrasta meeleheidet! Sind aitavad SMS-reisid kodumasinate tagatisel!

Too oma kodumasin meile, hindame selle ära, võtame hoiule ja sõidadki masina väärilisele reisile! Tallinn-Helsingi laevapilet tutvumisperioodil, 01. aprillil vaid kuue rösteri eest!

Hiljem on Sul võimalus oma masin jälle tagasi osta, makstes juurde vaid hoiutasu 10% reisipaketi hinnast.

Ära unusta saata ka SMS-i! (10 kr)

Täpsem info tel 6300400

Helsingisse minnes tasub sinna kaasa vötta oma vana pesumasin (kasvöi see, mis kunagi humanitäärabina pötradelt saadud). Nimelt pesumasina eest pääseb Kansallisteaterisse väinö Linna 'Tundmatut södurit' vaatama: http://www.taloussanomat.fi/markkinointi/2009/03/26/kansallisteatteri-haluaa-pesukoneesi/20098031/135

Ma selline vanakooli mees.Mul naine teeb süüa ja koristab ja peseb pesu jne. Rohkem kodumasinaid mul pole:(

Kas saame kuidagi kaubale-tahaks kohe sellisele ümberpalli tripile põrutada. Ja kui vahepeal palju sööb siis kas see jääb selle 10% hoiutasu sisse või tuleb söök eraldi kinni maksta?

Ja kui veidi veel rohkem maksta siis kas saab uuema mudeli ka valida?

. . . . . Trip.ee parandas postitust oluliselt keeleliselt ja lisas suured algustähed ja tegi veel mitu muudatust mida pole varem kunagi teha vaja olnud.

Trip.ee võiks ka ise alati eesti keele õigekirja reeglitest kinni pidada. Näiteks, põimlauses käib sidesõna "mida" ette koma. Et kui teiste kallal norida, siis peaks ise eeskujuks olema.

Selle naljaga suutsid ennas vibutada üle piiri mis jagab inimesed kahte leeri.Osad need -kes ei tee top 10 hulka kuuluvaid aprillinalju ja siis need kes teevad! http://www.elu24.ee/?id=101876 uudis nr neli siis:-)

Originaal oli ikkagi Baltic Toursilt, nii et au ja kiitus neile.