Kaardimaksed Rhodosel

Tere. Uurisin siin veidi ringi,aga ei jäänud kuskil silma kui hästi,halvasti toimib Rhodosel kaardimaksed? pean silmas just pubisi,poode ja autorenti. Ette tänades. Aimur.

Suuremates poodides ja pubides saab maksta kaardiga,Rhodose linnas.Falirakis saab vaid vaid üksikutes kohtades.Väiksemad poekesed tahavad vaid sularaha.Kuna lähed ja mis firmaga:)?

0
0

Plaan minna 13.sept-20.sept.Novatoursiga ja peatuda Mouseses see asub sis Faliraki-s. Paistab,et peab sis akkama sularaha kaasa vedama:( Kas veel kellelgi sellel ajal sinna kanti plaan minna?

0
0

Mina lähen sama lennuga:) Kindlasti sularaha Falirakis,seal on muidu ka rahaautomaate. Soovitan Sul ka kindlasti auto võtta,mina nägin hotellides paremaid pakkumisi kui reisifirma pakkus,aga pead kindlasti võtma auto koos täiskaskoga.Ja Faliraki on muidu õhtul ja öösel hirmus koht,need inglise noormehed joovad ennast täiesti ära,vedelevad autoteel,lärmavad ja laamendavad. Mina käisin ja käin õhtul väljas, kus käivad kohalikud ja turiste ei liigu:) Loodan, et sul tuleb meeldiv puhkus,Teie reisiesindaja Olga-Anniki on armas ja sõbralik tegelane:)

0
0

Aga kus ise sis ööbid?äkki oskad midagi muud sis soovitada,ma pole veel kindlalt otsustand Faliraki ja Mousese kasuks:) Mul plaan pojaga 11a,kahekesi minna.

0
0

Mina võtan lennupileti vaid, elan Rhodosel.Soovitan võtta pakkumine Goadventurest.([email protected])nad teevad hea pakkumise! Soodsamatest hotellidest on kõige parem hotell Africa,Rhodose linnas,kõik on käe-jala juures-nii pidutsemine(mis ilmselt jääb ära,kuna lapsega),vanalinn,kus on ilus jalutada,poed jne.:)No ja autoga saate sõita iseseisvalt Lindosesse kaunist kohta imetlema:)

0
0

Kreekas, sh. Rhodosel maksad sularaha automaadist väljavõtmisel lisaks 2,5% summast+30 EEK teenustasu. Nii et minimaalse summaga taskus ei tasu sinna sõita. Kaupmehed üldiselt kaardimakseid ei taha (pigem ei usalda). Kui soovid midagi soodsamalt osta ja pakud siis kaarti, on kiire vastus - "special price" on sulle ja ainult sularahas arveldamiseks. Rahaautomaate leidub ikka nii et vajadusel saab raha juurde hõlpsalt. Loomulikult saab kaardiga maksta autorendi ja bensiini eest. Kaubanduskeskustes on terminalid olemas. Kui hotell on Falirakis (keskuses), siis võib unega keeruliseks minna. Lärm ja tümps on ikka korralik. Faliraki on lahe koht üheks õhtuks aga pikalt ei viitsiks brittide läbustamist taluda.

0
0

Võtsin auto otse hotellist. Fiat Panda, konditsioneeriga, nõrguke mootor, aga 2 suurt + 2 last vedas ära küll. 1 päev, sularahas 30€.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased