kahe lennu vahe Jakartas 2h

oskab keegi öelda, et kas 2h kahe lennu vahel Jakarta lennujaamas on mõistlik või jääb see liiga lühikeseks? (lend tuleb Balilt, järgmine lend 2h pärast läheb Istanbuli)

Tulime just sel nädalal samast kohast. Jakartas on siselendude ja rahvusvaheliste lendude terminalide vahe päris pikk. Selleks sõidab seal tasuta shuttle bus. Põhimõtteliselt 2 tunniga jõuaks, eeldusel, et siselend Lion Air või Air Asia ei hiline. Meie lend hilines nii minnes, kui tulles veidi üle tunni.

Lihtsam on panna hotell lennujaama kõrval. FM7 - ca 40.-€ / DBL ja on väga ilus uus ja mugav hotell koos tasuta lennujaama transpordiga.

0
0

Siin oleneb, mis firmaga sa Balilt Jakartasse lendad.

Rahvusvahelisteks lendudeks on Terminal 2, seda kasutab kohalikest firmadest vaid Garuda. Kõik muud (Lion/citilink/batik jms) paiknevad muudes terminalides ning 2h ei piisa. Arvesta et tegemist on Indoneesiaga, kus reeglina siselennud hilinevad, eriti odavlennufirmadel.

0
0

Just eile sai lennatud Denpasar-Jakarta Air Asiaga + Jakarta-Istanbul Turkishiga. Air Asia hilines tunni, terminalide vahetus vôttis vast 20 min. 2 tunnist kindlalt poleks piisanud. Isegi kui DPSi lend saabuks 2. terminali, on 2 tundi seal vähevôitu.

1
0

Garudaga ei tohiks olla probleemi (kui tegu on jätkulennuga), kuid teiste puhul ma ka ei riskiks, pole ma veel saanud seda kogeda, et mõni Indoneesia siselend õigel ajal väljuks :). Viimati jäi Lion Airi lend paar päeva hiljaks :D.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased