Kairo - Alexandria - Kairo

Kas keegi on omal käel liikunud Alexandriast Kairosse? Milliseid liiklusvahendeid julgete soovitada ja kui kaua võtab nendega kohalejõudmine aega. Juba ette tänades!

0
0

Sõitsin sama vahemaad liinibussiga ja läks umbes 2,5-3 tundi. Ajaliselt läks tagasitulles Alexist Kairosse sõit pikemaks setõttu, et bussijuht jonnis seal millegi üle ja otsustas natuke aega Alexandrias suvalise tänava ääres seista :). Aga iseenesest oli see üks odavamaid transpordivahendeid kindlasti. Ja mugavuse üle ka ei kurda.

0
0

Kas on ka teada kui tihti päevas need bussid Kairo poole sõidavad?

0
0

Need peaks vist minema iga 1/2 tunni tagant.

0
0

Mina reisisin rongiga. Kohalejõudmiseks kuskil 3-3,5 tundi ja I klassi pilet maksis 35 EGP. Vesteldes oma tuttava eestlasest sõbraga, kes elab Kairos, soovitas tema võtta II klassi pileti, kuna tingimused pidid samad olema, kuid pilet odavam. I klassi vagunis ikka kõvasti ruumi ja reisi ajal oli võimalus osta süüa ja juua, mis sulle istekohta kätte toodi. Teenindus viisakas. Soovitan

0
0

Kairo lennujaamast buss Alexandriasse

Leidsin Kairo rahvusvahelise lennujaama kodulehelt info, et otse lennujaamast on võimalik Western Delta bussidega saada Alexandriasse. Kas keegi on hiljuti seda võimalust kasutanud, kuidas bussid olid ja kaua reis kestis? Kust sai pileteid osta, kas otse bussist või mingist putkast? Küsin, sest maandun Kairos kell kolm öösel ja juba kella neljast alates peaksid leitud info kohaselt hakkama bussid sõitma tunniajase vahega, seega oleks otsebuss üksinda reisivale naisterahvale mugavaim variant (ei peaks rongijaama sõitma pimedas jne). Kahtlen ainult info tõepärasuses ja uudsuses.

Tänud kõigile, kes vaevuvad vastama!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased