Kalev spa või Viimsi spa

Mis on teie valik, kas Kalev spa või Viimsi spa? Meil on pakett ööbimisega ja veekeskuse külastusega.  Kaasas on lapsed - 11-aastane ja 14-aastane. Ei oska valida,  ei ole kunagi nendes ööbinud/olnud.

Kahju, et keegi ei saa soovitada

Viimsi Spas olid pubekatele palju ägedamad torud, täiskasvanute bassein eraldi saalis ja privaatsem, ööbimise kohta ei oska midagi öelda.  Kui veekeskuse mõttes tahad teada, siis kindlasti Viimsi.

Samas Kalev Spas ööbides saaks linna peal ka käia, Viimsis pole õhtul midagi teha. Tallinlasena valiks Viimsi Spa, mujalt tulnuna valiks Kalev Spa (pubekatega päeval H&M, Viru Keskus, mõni muuseum juba vast avatud jms, õhtul jalutaks ja sööks Vanalinnas või Telliskivis).

Mina olen olnud Viimsi Spas koos ööbimisega ja mulle igati meeldis. Me olime küll kaks täiskasvanut ja ilma lasteta. 

Viimsi Spas on mõnus restoran (Black Rose), kus oli pärast ujumist ja lõõgastumist tore õhtust süüa. Kuivõrd eelduslikult veedad spas esimese päeva ja seejärel suundud ööbima, siis minu meelest polegi linna peale minek oluline. Linna peale saad minna järgmisel päeval :) 

Olles olnud nii Kalev kui Viimsi Spas (Kalevis küll ikka päris ammu), siis mina valiksin kindlasti Viimsi - see oli väga puhas ja korralik ja väga meeldiv.