Kameruni viisa

Kas kellelgi on kogemusi Kameruni viisaga? Välisministeeriumi lehel on kirjas, et tuleb taotleda Berliinis. Kas info on õige, võib saab ka lennujaamas?

Teiseks küsimus, et kas Kameruni maapiir on kinni kõigi riikidega? Kuuldavasti Nigeeriaga on kindlasti kinni.

Kameruni viisa tuleb taotleda Euroopas. Lennujaamas seda ei saa, samuti ka teistes Aafrika riikides mitte. Kameruni maapiir peaks siiski lahti olema, kuid piiril viisasid ei saa.

0
0

Kust info maapiiri lahtioleku kohta pärineb? Kohalikud, kellega ma suhtlen teavad kõik, et kinni ja kuidagi ei saa muidu kui lennates.

0
0

Info pärineb eestlaselt, kes seal tükk aega elas. Aafrika džunglitrummid. Nigeeriasse pidi saama, aga selle info adekvaatsust ei oska öelda. Kui miskit muud infot Kameruni kohta vaja, võin küsida. Hetkel oleme mõlemad Keenias telefonikõne kaugusel.

0
0

Vanasti oli Nigeerias küll üsna lihtne Kameruni viisat saada aga Aafrikas ei tea kunagi millegi peale kindel olla: http://arne.planet.ee/Cotonou.html

0
0

Kas keegi jagaks ehk lähemalt kogemusi, et kuidas oleks Eestist kõige lihtsam saada Kameruni viisa kätte? Saan aru, et seda peaks taotlema Saksamaal asuvast saatkonnast, aga kuidas? Kas saab ka postiga saata ja saadavad tagasi?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased