Kariibi mere kruiis

Kas keegi on käinud okt. lõpp ja nov. algus Kariibi mere kruiisil? Kuidas seal ilmadega on? Kas tormid ja tornaadod on väga sagedased? Milline aeg on sinna minekuks kõige parem ja ohutum? Palju küsimusi kas keegi oskab nõu anda.

tere tere, ma olen kariibi mere kruiisilaevadel soitnud 4 aastat. mina ilmselt laheks kuskil veebruar, marts, aprill voi siis septembri alguses. seal peaks ilmselt vaatama siis kui lastl koolivaheaega ei ole, siis on kruiisid odavamad ja rahulikumad.. Olga (tornaado)katte jaime kull sellel aastal....nimeks oli Olga. Ma tulin just laevalt maha ja mul on paris palju aega kusimustele vastata kui kusida on.

Kui tormi kätte jäädakse kas siis jääb reis pooleli ja kuidas siis reisimaksumusega jääb?

kui tormi katte jaad, siis raha tagasi ei saa. Kahjuks on nii, et ilma menuust tellida ei ole voimalik. vahel on ka nii hull, et ei saa plaanitud sadamates maha vaid loksud merel....see on igatahes parem kui tormi keskmes olla. meie olime Olga jarellaines....ja laine oli kuni seitsmenda tekini....aga siis on nii et kui merejalgu all ei ole, oled ilmselt roheline ja kallistat potti....need on taval. vaga nukrad paevad.

tere,
kirjutasid, et oled korduvalt kar.kruiisidel käinud.Seoses sellega mõned küsimused, kui ehk eiad aega vastata.
Millise firmaga ja kust oled oma reise alustanud?Uurisin enda arust nii palju kui võimalik , aga ei leidnud ühtki Kuuba või Venetsuela sadamast väljuvat kruiisi. Väga paljud stardivad küll usa-st, aga oleks soov ühendada just mõni kruiis eelmainitud 2 riigi külastusega.
Puhkusele tahaks sinnakanti minna vebr.lõpus ca 15 päeva.
Kas on kellelgi ehk sarnane teekond seljataga, et võiks kogemusi jagada?
Tänud ette