trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Soovitan giidi autoga keda kasutasime Senegalis ja Gambias ja jäime rahule - Mamadou:  hello.taxi7places@gmail.com

Kui passi kehtivusaeg lõpeb, siis kindlasti ka ESTA ei kehti edasi.

  1. 2016 Baltikum - Looduse omnibuss liivlaste juurde muinastulede ööl.
  2. autoreis Hiiumaal
  3. seiklusreis Taivanil, Hong Kongis ja Macaus 2017 aastal ees ootavad USA lääneranniku looduspargid, LA, SF ja Las Vegas ning autoreis Portugali

Mõned soovitused lisaks eelnenutele: Käisime 2008 aastal bussiga ja jäime väga rahule kuna pakkus seikluslikkust, nägi maad ja bussid olid mugavad, kuni selleni,et sai bussis päris magada. Soovitaks käia vaatamas Nazca jooniseid. Meie käisime ka Colca kanjoni serval kondorite lendu vaatamas. Punost sõitsime paadiga Urose ujuvatele kõrkjasaartele ja Sillustani nekropoli. Copacabanast Päikesesaarele Titicaca järves soovitaks ka minna. La Pazist võtsime bussituuri Aymarade pealinna ja pühapaika Tiwanacusse 4000 m. kõrgusel platool. Siin palju ajalugu. Ekstreemturismina mõjus Potosi ja 4 km kõrgusel asuva hõbedakaevanduse külastamine – seal nägime kuidas töötavad lapsed praegu kaevandustes. Sucres oli 68 miljoni aasta eest lõunapoolkeral elanud dinosauruste ja reptiilide Teaduspark. Meie sõitsime läbi Paraguai Iguazusse ja sealt Buenos Airesest koju. Buss võtab muidugi palju aega, aga sealne elu ja loodus on bussiaknast vaatamist väärt. Sellel kõrgusel seigeldes peab olema hea tervis. Kindlasti tuleb muljeterikas reis.

Tulime tagasi oma vahvalt ringreisilt Taiwani saarel ja soovitame siinkohal kindlasti kõigil reisihuvilistel seda väga mitmekesise loodusega ja ajalooliselt eripalgeliste rahvakildudega maad keset Vaikset Ookeani külastada. Meie kasutasime ringisõiduks 6 päeva jooksul autojuhi- giidi David Liaw teenust ja soovitame teda kõigile. E- mail mytaiwanjourney@gmail .com ja www.mytaiwanjourney.com

Meie rendiautol oli kiirteemaks juba hinnas ja eimaksnud kunagi.

Tänu Marcus, oleks hea teada ka autorendi võimalusest koos juhiga ja pakutavatest hindadest.

Victoria on hea valik ja seal soovitav ka Butchat gardensi aeda vaadata.

Soovitage milline dekk on parim kui on rõduga kajut? Kas ülemine või just allpoo? tänud kõigile teadjatele.

Lisan eelnevale samuti, et vähemalt nii kallist teenust sinna nö. tõlkimiseks küll vaja ei ole. Uskumatu kuidas osatakse raha küsida.

Tulime hiljuti keeniast ja seepärast soovitan kindlasti üürida auto koos juhiga, sest teed on viletsad ja meie autojuht nägi suurt vaeva, et mõneski kohas karjaseid appi võttes auto mülkast välja saada. Samas ta oli Maras kogu aeg sõitnud, teadis ja oskas soovitada. See ei ole üldse kulukas aga säästab teid vaevast. Autosid on igasugusele seltskonnale pakkuda ja võite ka kaubelda hinnas. Meie firma kust üürisime Nairobis oli 4x4 Kenia ja ajasime äri hr Georg'iga. Auto tellisime juba lennujaama vastu ja ta viis meid esimesel ööl ka ööbima - soovitan siinjuures kesklinna suht odavat hommikusöögiga hotelli: http://www.kahamahotels.co.ke/

Autofirma E-mail info@4x4-kenya.com Autojuhiks soovitame kindlasti Peterit. See kes siis sõitis eestastega(Koiduga)läbi Uganda,Ruanda, Tansaania ja Mara. Tervitage kindlasti meie poolt nii Georgi kui Peterit.

Kas on keegi käinud Princess Cruisiga Fort Lauderdalest,Aruba, Cartagena, Panama Canal - Costa Rica, Jamaika, Fort Lauderdale ? See on 10-ne päevane reis,muidugi ka kallim teistest, kas on soovitatav?

Kas on viimase aja teadmisi Burundi viisa saamise kohta piirilt? Oleksin tänulik, sest pole kindel kas ikka läheme või jätame käimata. Seepärast ei teeks viisat ette ära. Reisiv

Oleme minemas samuti autoreisile sinnakanti ja seetõttu küsiks kuidas on autoga Vancouveris ja Seattles liikuda ja parkida? Kas Vancouveris oleks head ööbimist soovitada? Tänud vastamisevaeva eest koidu

Palun teavet kas on keegi ka ööbinud Yellowstoni pargis ja millised oleks soovitused? Kas on keegi ka Tetoni pargis matkanud?

Kui kaugemale ja randa siis India on kindlasti sel ajal mõeldav, ise lähem Marokosse, aga ei pea ainult rannas lebotamst silmas.

Sõitsime oma olemasoleva juhiloaga alates Johannesburgist läbi Botsvana ja Namiibia ringiga LAV-i tagasi ja ei mingit probleemi. Kui broneerite auto siis saab ju selgitada aga siiani pole meie juhiloaga kusagil maailmas küsimust olnud.

Kas keegi on ostnud endale selle Waitlisti pileti? Kas on siis õnnestunud sõita? Meil on hetkel kuu aega sõiduni, kas on kellegil kogemusi? Valikut kahjuks ei ole - kõik võimalused on ainult waitlistis.Ei oska otsustada kas riskida? Tänud teadjaile.

Kas keegi kommendeeriks Waitlisted rongipiletit? Olles sellise piletiga 25 järjekorras, kas on lootust, et saab peale? Igal juhul nad müüvad ja kasserivad ka raha sisse aga kirjas on, et ei pruugi saada sõidule. Mis teha? Tänud teadjaile!

Bruneis on ka backbackeritele hosteleid 2 tk kesklinnas. Nende hind on päris normaalne. Meie kasutasime suht heas kohas hommikusöögiga hotelli, mis pakkus ka transporti lennujaamast, sest peate arvestama, et peale kuut õhtul sureb elu linnas täielikult välja ja on probleemne jõuda hotelli või sealt lennuväljale. Muidu ilmselt vajadust ette broneerida ei ole. lisan meile saadetud vastuse, kust näete hinda. Thank you for choosing Jubilee Hotel as your preferred hotel in Brunei. We are pleased to inform that your reservation for 1 Executive Suite at B$160.00nett per night + 1 extra bed at B$20.0nett has been acknowledged and confirmed. Free airport p-up between 7:20am till 11:30pm. Transfer to airport is till 10:30pm only. B$10.00 for late p-p between 12mn – 3am.

Palju selline reis maksma läks, kui pole just saladus, ja kas on variant ka kohapeal enne laeva väljumist saada pilet reisile? Tänan Kati.

Kas keegi jagaks kogemust Šeremetjevo lennujaamas ööbimise kohta. See vist on üsna võimatu aga kui hotelli minna peab viisa tegema. Hull lugu igati. Andke nõu! Tänan ette. koidu