Kas keegi on käinud lapsega Mehhikos?

Plaan minna mehe ja 3a lapsega 2-3nädalaks Mehhikosse novembri algul. Kas keegi on käinud? Ehk oskate soovitada reisisihte, mis poleks liiga kurnavad lapsele ning kus ka temal lõbus oleks? Autoga sõita talle meeldib, nii et see pole probleemiks. Kuidas on ilm novembris seal kandis? Mida peaks kindlasti kaasa võtma jne Tänud juba ette

Täpsusta sihtkohta Mehhikos! Mehhiko on suur ja lai. Umbes 45 % Euroopa liidu pindalast.

Siis on plaan minna ka Acapulcosse. Rohkem plaane ei ole esialgu.

igaks juhuks kaasa - Mexico Citys v6ib novembris päris külm olla, ja küttesüsteemidest v6ib siin vaid unistada. Acapulco on soe ja ilus, aga MC-st 5 tunni autos6idu kaugusel - v6ite m6elda, kas lähete lennuki v6i autoga - maastik iseenesest on küllaltki üksluine - poolk6rb, aga palav on s6ita.
sihtpunktidest veel - kui aega ja tahtmist ja raha on, v6ite minna Puebla lähedal olevasse Africam Safari nimelisse vabapidamisega loomaaeda - seal saate autoga loomade keskel s6ita ja ja jalutada. hind oli kaks aastat tagasi 250 peesot inimese kohta (ei oska kahjuks öelda, kui vanad lapsed tasuta said).
Samas, MC k6rval on armas pisike linn Cuernavaca ja selle lähedal Oaxtepeci veepark - piisavalt tegevust nii suurtele kui väikestele ja ka hind on küllalti soodne. Soovitan minna nädalavahetusel - siis on kindlasti avatud. El Rollo on muidugi suurem veepark, aga jällegi, ei oska öelda, millal see lahti on ja sinna s6itmiseks läheb ka omajagu aega.

El Rollo:
http://www.elrollo.com.mx/ (Open Hours 10a-6p Sa, Su & public holidays)
Cuernavaca:
http://home-sweet-mexico.com/expatriate-author-oaxtepec.html/
Igasugu ajaviidet ja majutust, nii Mehhikos kui Usas:
http://www.sv4kids.com/FunParks/527-356-9000.htm