Kas keegi oskab aidata Armani tehase leidmisega Itaalias?

Sooviks infot kuidas leida Itaalias Armani tahast üles või kus neid veel on? Plaan on minna mai keskel endale riideid tooma aga pole aimugi kus need tehased asuvad.Sealt pidi ikka väga odavalt kätte saama asjad.On see jutt vett pidav või ei??

Lihtsalt huvitab: kas sulle on oluline kaubamärk või riideese ise?

Siin mingi leht:

http://www.italyfactoryoutlet.com/

ise pean lugu kvaliteedist mitte kotkast tagumiku peal aga mehed on ju edevam pool meil.Mees tahab kindlasti Armani märgiga ikka.

Mees lasku omale Armani märk tätoveerida, mis neist pükstest ikka osta (kuluvad kiiresti)...

siin saadab rebaseonu tätoveerima, ise raadios reklaamib lexsust

Ma olen kàinud mitmeid kordi Armani Outletis Milanos (òigemini jààb Milanost vàlja umbes 60km). Aadressiks on Vertemate (Como làhedal), via provinciale per Bregnano 13. Internetis otsingusse kirjutades ViaMichelin, sealt saab vàga selge kaardi kohale jòudmiseks vàlja trùkkida. Outletist on tòesti vòimalik vàga soodsa hinnaga Armani riideid osta, eriti sportlikke, aga mitte alati ei ole valik vàga suur. http://www.milanonotte.it/outlet_giorgioarmani_milano.htm Teine Armani Outlet, kus samuti kàinud olen asub Torinos, see jààb muidugi kaugemale Milanost (lisan aadressi, ei oska kahjuks aktiivseks teha) http://www.outletmagazine.it/spaccio/outlet/id-31/Armani-Factory-Store-Punto-vendita-di-Settimo-Torinese-(TO).html