Kas keegi oskab öelda midagi Tallinki 3 tunnise linnaekskursiooni kohta?

Kas keegi oskab öelda midagi Tallinki 3 tunnise linnaekskursiooni kohta , mis algab sadamast ja lõpeb Lossiplatsil? kas 2 tundi bussiga ringi sõita ei lähe pikaks ja igavaks? Kas hinna ja kvaliteedi suhe on paigas?

mina käisin siis kui ekskursiooni tegi üks Rootsis elav eestlanna. Kuna ma polnud Stokkholmis käinud siis mulle sobis küll. Oli miski alla 20 euri. Rääkis huvitavalt ja tiirutas mööda linna

1
0

tänan, kuid ma mõtlen bussiekskursiooni, kuhu saab laeva pealt pileti osta ja see täiskasvanule ja lapsele kokku 38 eu. kokku 3 tundi - 2 tundi bussiga ja 1 tund vanalinnas..

0
0

See on see sama.Jalutamine oleneb ilmast-meil oli ilm väga vilets ja jautama ei läinud.Seisime bussiga, kes soovis sirutas väljas jalga, kes mitte oli bussis.giid rääkis selle aja veel mingeid lugusid Rootsi ja Stockholmi kohta. Meile küll igavaks ei läinud.Käisime mõned aastd tagasi, kui esimest korda Stockholmi sattusime.Päris tore ja ülevaatlik.

0
0

Minule ka igavaks ei läinud. Käisime lastega ja tahtsime, et nad eesti keeles mingi ettekujutuse linnast saaks. Tegelikult nad küll vahepeal tüdinesid ära, aga mulle oli küll täitsa ok. Hind on ehk veidi liialt kallis, aga võibolla tundus see mulle nii, kuna olime 4-kesi. Käisime talvel ja meil jalgsi osa ei olnud, kuigi laevalt öeldi, et on. Vahepeal sai peatustes ka bussist välja minna. Lõpetuseks oli neile, kes soovivad ka ekskursioon relvakambrisse sama giidi juhendamisel. Relvakambri pilet tuli ise juurde osta. Ekskursiooni kohti läksin ostma kohe kruiisi algul ja sain 4 viimast kohta. Seega, kui on soov ekskursioonile minna, ära enda registreerimisega viivita.

0
0

Siin on info olemas: http://www.tallinksilja.com/et/web/ee/stockholm Läbi tehtud ja igati rahul. Saab jalga sirutada, pilti teha ja giid on asjalik. Sealsamas kodulehel on ka ekskursioonide toimumise kuupäevad. Tasub vaid uurida, et mis keeles millistel kuupäevadel ekskursioon toimub. Kodulehel enam konkreetseid eestikeelsete ekskursioonide kuupäevi kirjas ei paista olevat. Soovitan.

1
0

Tänud kõigile, siis tuleb päevakorda võtta, kui asjalik üritus.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased