Kas Lufthansal on beebile eraldi 23kg kohver või ei?

Tere, kas on kogemusi Lufthansa ja beebidega? Lend Bangalore-Frankfurt-Tallinn. Lufthansa kodukalt loeb, et beebil oleks justkui luba oma äraantavale 23kg kohvrile, mis iganes reisijaklassis. (või on see arvestatud koos täiskasvanu kohvriga?). E-pileti peal oli aga tärniga märgituna kirjas, et beebile 1 kott pardale (ehk siis 8kg käsipagasit, nn mähkmekott). Olen siin mitu päeva uurinud ja googeldanud ja pole ikka veel päris kindel. Ei tahaks küll lennujaamas võimlema hakata. Pilet on India poolelt ostetud ja need siin aeg-ajalt kipuvad kõiki eurooplasi USA ja Kanada kodanikeks või sinna lendajateks liigitama, ehk siis iga ülekilo maksab roppu moodi.

Lufthansa lehelt: Free baggage rules for children Children under two years of age have an allowance of one bag weighing up to a maximum of 23 kg irrespective of their service class or customer status.... Children aged two or over have the same free baggage allowance as adults.

Children under two years of age generally have a free baggage allowance of one bag up to 23 kg.

Ma soovitaks üle helistada, alla 2 a. saab tavaliselt pagasisse ära anda käru, aga kohvrit küll mitte.

Lufthansaga võid sülelapsega võtta kaasa 23 kg kohvri. Eraldi käsipagasit pole talle ette nähtud, aga võid tasuta käru võtta. Eelduseks on see, et lend on ka ikka Lufthansa lennunumbriga (LH...).

See tasuta äraantav pagas sülelapsele on suurte firmade puhul pigem reegliks kui erandiks. Odavlennufirmadel jms on reeglid muidugi teised.

T2nud Vatse, piletil on m2rge LH ja Lufthansa luftitab kogu reisi Tallinnani. Piletil on selline m2rge:

Check-in Baggage Sector Airline Travel Class Passanger Type Baggage Tallinn - Frankfurt LUFTHANSA Economy Adult/Child 1 Piece

  • For Infants only cabin baggage is allowed

Ei teagi. Tasub igaks juhuks siis kuhugi otse Lufthansa numbrile helistada ja konkreetse pileti kohta küsida.