trip-krainetrip-ukraine-dark
Kas on võimalik ümberistumisega lennule mõnes järgnevas lennujaamas istuda?

Ehk mul on piletid Barcelona-Amsterdam-Lima-Amsterdam-Pariis-Barcelona. Kas mul oleks võimalus lennata sellest ainult Amsterdam-Lima-Amsterdam ots? Tagasi lennates oleks asi tehtav kui ütleks check-ini tehes, et ma tahan pagasi Amsterdamis kätte saada. Sinna lendamise koha pealt aga ei tea. Kas kellelgi on olnud kogemust säänse asjaga? Mõtlesin, et enne küsin siit kui hakkan KLM/AirFrance'i tüütama.

Ei ole võimalik, see on reisitingimuste rikkumine, ja kui sa jääd ilmumata esimesele lennuotsale tühistatakse sul kogu marsruut. Kui olid veel paberpiletid, siis põhimõtteliselt sai esimese pileti piletiraamatust välja tirida. Elektrooniliste piletite puhul on aga kohe näha, kust kohast sa alustad reisimist.

Selles ma ei kahtlegi, et kui ma esimesele otsale ei ilmu, siis ei ole mul mõtet ka mujale lihtsalt hüppama minna. Mind huvitab, et äkki kellegil on õnnestunud säärane asi lennufirma vms. abiga ära teha. Ning kui on siis kui palju pidi selle eest maksma etc.

uurisin ka kunagi Air France´i käest (Bremen-Paris-Lomé ja nii tagasi, pilet ostetud Air France´i kodulehelt), et alustaks Pariisist. Juurde oleks pidanud tuhandeid kroone maksma, telefonikõne maksis ka mingi 100 EEKu vist. Ühesõnaga mõttetu ettevõtmine.

unustasin lisamata, et Kizzmyjazzil on õigus, seda öeldi kohe, et kui esimesele lennule ei lähe, siis teisele lihtsalt ei lasta.

Tänan koogikata2, sellist vastust ma otsisingi.