Kas tasub minna jaanuaris?

Kas Jaanuari kuus tasub üldse minna hispaaniasse, või on seal liiga külm.
Info järgi on seal 20 kraadi. Aga kas nende 20 kraadi võrdub meie 20 kraadiga või võtab see päike ikke kuidagi soojemalt.
Ühesõnaga mis te arvate kas on mõtet minna jaanuaris, külmetada ikke ei sooviks. aitäh

Kui külmetada ei soovi, ära mine. Mine parem aafrikasse või Goasse.

Kraadid on ikka kraadid, aga eks päike võtab kindlasti soemalt kui meil.Jaanuaris on seal nii 15-17 kraadi sooja ja küllaltki vihmane.Aga sõida Kanaaridele, see ka Hispaania ja meie jaoks vähemalt suvine.Üle 20 soojakraadi pidevalt, on ka päikest ja ookeani vesigi ujutav.

Siis vist peab ikke Kanaaridele minema. Kuna tahan sugulast kaasa võtta ja sugulane ei saa olla rohkem kui 10-11 päeva. Ise oleksin muidu kindlasti Mehikosse läinud. Aga sinna kõik 2 nädalased reisid. Ja kolme lisa päeva sugulasele kahjuks ei anta. Polegi siis vist muud kui Kanaaridele. Või on siin lähemal veel mõni soojem koht.

viimased kaks aastat on jaanuarikuu olnud seal rekordiliselt soe, vihma pole üldse olnud, vihmaperiood on pigem veebruar-märts.

Hispaania on suur ja lai. Seega temp. väga erinev.
Täna (öösel) on näideks siin Andalucias 3 kraadi sooja. Päeval kuni 14.

olen saanud lund nii Kanaaridel!! kui Solil jaanuaris, talve ilm on arvamatu, ööd aga mõlemal pool suht külmad

s6ltub jah táiesti kohast. ise elan cadizis ja detsembri esimene pool on olnud varjus +15 ringis p2evasel ajal, õõsel kukub suts alla +10. olin just 3 p2eva costa del solil (fuengirola, benalmadena) ja seal oli paari p2eva eest +22 varjus ja turistid lasid pl2ta ja maika v2el ringi, aga õõsel ka muidugi k6vasti jahedam, +10 ringis v6i tiba yle.

Plaanisin ka minna, sest maru odava lennu sain, kuid ikka päikest tahaks, ei tea, kas peab ka ikka Tenerife valima?