Kas võib probleem olla kui USA lennul pileti peal olevale jätkulennule ei ole soovi minna?

Stockholmist Washingtoni lennates teeb lennuk vahepeatuse Chicagos. Samas plaanid on peale piletiostu muutunud ning seda viimast lendu ei ole enam vaja. Kas hiljem Eestisse tagasi lennata soovides võiks check in'is seetõttu probleem tekkida (näiteks tühistatakse tagasilennupiletid kuna ühele lennule ei jõudnud) või pääseb siiski lennule? Kas teil on olnud sarnaseid kogemusi?

Kui su tagasilennupilet eestisse ei ole selle eelmise piletiga seotud, siis probleeme ei ole. Aga üldreegel on, et pileteid peab kasutama õiges järjekorras, ja kui jätad ühe segmendi kasutamata, edasised ei kehti.

Kahjuks on edasi- ja tagasilennud ühe pileti peal, seega võib öelda, et eelmisega seotud. Aga kui teha nii, et jõuaksin "kogemata" jätkulennule liiga hilja ,öeldes check in'is mõne ebamäärase põhjuse (nt et jäin teist lendu oodates magama või et käisin vahepeal linna peal ning ei jõudnud tagasi, jne), kas see variant oleks mõeldav?

Siis öeldakse, et maga edasi ja selle magamise puhul ei päästa sind kindlustus ka.

Minul juhtus samasugune asi USAs. Otsustasin Washingtonist NYCi minna rongiga (selle asemel, et hommikul ülivara lennujaamas passida) ja siis kui tahtsin NYCist Miamisse edasi sõita, siis öeldi, et tänu sellele, et ma ei ilmunud lennule ja ette ka ei teatanud, siis on minu piletid tühistatud. Sellesmõttes olid tookord lennujaamas normaalsed inimesed, kes asjad korda ajasid ja sain nii edasi lennatud kui ka tagasi Eestisse, aga kui sa ei taha oma mingit lendu kasutada, siis anna neile teada, et sa ei tule sellele konkreetsele lennule (aga et Eestisse lendu ikka kasutad) ja siis ei tohiks probleeme tekkida :).