Kathmandu

Tere! Kas keegi oskab öelda,lendan Kathmanduusse läbi Delhi ja kuna lennud on eraldi,st ühe firmaga lendan Delhisse(Aeroflot) ja sealt edasi teise lennufirmaga(air India)Kathmanduusse.Kuna piletid on ostetud netist eraldi,siis kas mul on vaja India viisat,sest pean Aerofloti lennult pagasi võtma ja tegema check in air Indiale?

Ettetänades HK

Tere! Kui püsid Delhis transiiditsoonis ja lennujaamast välja ei lähe, siis ei ole vaja India viisat. Check-inis näitad Kathmandu lennupiletit. Aeroflot saadab pagasi otse Kathmandusse. Kui check-inis siiski öeldakse, et pagas läheb ainult Delhini, siis ikkagi pole vaja selle pärast muretseda: transiidi töötajad hoolitsevad selle eest, et pagas edasi saadetakse. Sinuga tegeletakse personaalselt ja kõik sujub tõrgeteta. No võib-olla pisut aeglasemalt, kui me harjunud oleme aga lendude vahe on piisavalt pikk ja kiiret pole.

Ei usu, et lendude eri piletitel olemise korral Air India transiitlauda huvitab Aerofloti poolt Delhi lõppsihtkohta saadetud pagasi ülesotsimine ja Katmandusse edasitoimetamine... tegemist pole ka sama alliansiga...kui kellelgi pole just oma kogemusest vastupidist väita?

Kõige lihtsam, helista Aerofloti ja kirjelda olukorda ning küsi nõu.

Kogemus olemas. Aeroflotiga läks pagas otse Kathmandusse. Finnairiga läks Delhisse. Mõlemal juhul otsiti transiidis lipikute järgi pagas välja ja pandi õigete lennukite peale. Endal ei tulnud selle pärast küll muretseda.