keenia - mombasa

Tere sõbrad ,

Minek Keeniasse Mombasasse aasta lõpus. Palun infot. Kas ja kuidas rahaga toimetada, kas peab olema cash ? kas saab maksta kaartidega?kas rahaautomaate on piisavalt? kas nendest tasub üldse raha võtta, või on kirves? Missugust safarit soovitate ? Savo ?Masai Mara ? Missugused on normaalsed safari ööbimis variandid ?

Üleval paremal on Trip.ee-s lahter "otsi". Litsudes sinna sisse sõna Keenia, tuleb hulk Keenia teemasid. Hulgale küsimustele saad sealt kohe vastuse, sealt teemade alt saad oma huve täpsustada. Ei pea alati tegema "oma teemat". Võid ka valida "Sihtkohad" alt Aafrika, selle alt Keenia ning oledki kohal.

0
0

Rahaautomaatides rahaväljavõtmine on ülemaailma ühesuguse hinnakirja alusel: 30 kr + 2,5% summast

0
0
0
0

Kuna ise ei ole ma olnud Mombassas, siis konkreetselt selle kohta Sulle infot jagada ei oska. Küll aga sealkandis(ka Keenias) reisinuna, saan soovitada: -kaardimaksete peale väljaspool turismikompleksi loota ei saa -mõistlik on alati omada teatud varu cashi. Cashi suurus on individuaalne, ise püüan cashi omada 500-1000 dollari ulatuses -nagu öeldud, oman dollaris. Must Aafrika eelistab dollarit(tihtipeale on hinnakiri dollarites). Kui eurot võetakse, siis loetakse kurss 1 euro=1 dollariga(mitte alati, aga sageli) -pangaautomaate on, mitte nii palju kui Eestis. Seepärast tasub ATM-i kohates alati kaaluda oma rahaliste vahendite suurust ning kas ei tasuks cashi varuda -rahaväljavõtmine 30kr+2,5% summast, lisaks vahetuskurss -safareid korraldavad firmad reeglina ka inimesed safarile viivad, loomade kohalolekut nad muidugi tagada ei saa. Aga antakse mingi tõenäosus -safareid korraldatakse kohtadesse, kus on lootust loomi kohata -100 meetri kaugusel asuv lõvi jõuab Sinu juurde 6 sekundiga. Selle ajaga ei jõua Sa ülesse autosse tagasi. -ööbimise kohta seal ei oska kosta, aga kui olla vähenõudlik, siis on nad reeglina paremad eeldatavast. Võib esineda ka vastupidist olukorda, aga see on Aafrika -ise eelistasin ööbida vähemalt mingis toas, nende tase oligi väga erinev. Hind ei määranud kuidagi taset, 15 dollari eest sai super elamise, samas 60 dollari eest hoopis kehvema. 15 dollari eest sai ka roost onni otse ookeani kaldal(duss ja wc oli siis kusagil territooriumil)

0
0

Saabun oma venna ja pojaga 31.12 Mombasasse.Minu tuttav lubas korraldada hotelli paariks päevaks(Castel hotell)ja siis pidime üürima onnikese ookeanikaldal.Tagasi sõidame 2 näd.pärast. Ehk isegi õnnestub kohata.

Kõike kaunist Külli

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased