Kemer Club Victoria

Sõidame 18.09.k.a. Kemerisse. Peatume hotellis Club Victoria ( 3 tärni hotell ) kõik hinnas teenusega. Kas on kedagi, kes teaks anda infot selle hotelli kohta. Oleme seal kaks nädalat ning meie eesmärk on võimalikult palju näha ning samas ka päikest ning merd nautida.

Olen selles hotellis olnud. Selline tavaline, veits kulunud 3 tärni hotell. Kõik hinnas on väga suhteline. Saab küll kolm korda päevas süüa, aga kas see söök just maitsev on... Samad salatilaadsed toidud kordusid päevast päeva ja soe toit.... polnud minu maitse järgi. Kui söök kõrvale jätta, siis oli öömajana ok hotell. Keskusest veits eemal, aga mitte häirivalt, st ilusasti jaksas oluliste kohtadeni jalutada. Hotelli aed on suhteliselt ilus ja avar. Ja kõik hinnas teenusega kaasas käiv vein ja õlu basseini ääres oli ka väga ok. Minu jaoks oli aga hotelli parim osa tervisekeskus, kus sai türgi sauna ja veel muid teenuseid proovida. Seda soovitan kindlasti külastada. Lähim rand ei tundunud meile just ahvatlev, nii et eelistasime hotelli basseini.

0
0

Mis Teile seal rannas ei meeldinud? Kas merre minek polnud turvaline või olid merelained liiga suured. Meie eelistaksime ikka soolast merevett basseiniveele.

0
0

Käisime Kemeris maikuus ja siis oli hooaeg just alanud. Ilmad polnud veel 100 % päikeselised ning esimesel päeval randa sattudes tundus see masendavalt hall ja kõle ja kivine. Rohkem (teistesse) randadesse ei sattunud, seega põhineb mulje vaid ühekordsel külastusel. Tegu siis Club Victoriale lähima rannaga - u 500 m kui mitte rohkem.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased