Kerala majutus ja reisimine

Kumily.

Hotel Sterling basseiniga - otse peatee ääres, Kochi bussi pealt maha astudes (nõudepeatus!) kohe hotelli. Vastab umbes Mercure'i standardile. A/c tuba eraldi magamistoaga, kus lai voodi ja elutoas kushett, oli nädala sees 3500 INR ja reedel 5000 INR. 9., ylemisel korrusel on bassein ja ilusad kaugvaated. Restoran. Hommikus66gipuhvet.

Kalpavaram Heritage Resort. Linnast umbes 4 km, 100 INR rikshaga. Kardemonipõõsaste, suurte puude ja roheluse keskel. Elevandikeskuse k6rval, kui keegi tahab elevandisõitu INR 500 eest. Igati ilus olemine. Meeldiv personal. Toas piisavalt lai voodi, hind INR 3000.

Peryar House - Peryar Tiger Reserv looduskaitseala sees. St hotelli hinnale lisandub iga päev INR 500/nina, kui käia väljas. Äge ymbrus, oleks olnud tore seal 66bida. INR 2500 - 4000. Restoran odavam kui eelmistes.

Aranya Nivas. Otse paadisadama juures. Ilusad toad. INR4500. Restoran. Parking autole. Bassein. Alla 6 aastased lapsed ei saa seal 66bida. Ilus veeta kasv6i 1 66 rahvuspargis, kombineerides paadis6iduga järvel ja jalutuskäikudega. Ei 66binud ise.

Kochi.

Colony Artotel - akendeta kallid toad. Väike klooribassein. Hommikus66k lauda, mitte puhvetist. Aga megatore staff. Vastas Seagull, lahe merevaatega resto ja saab praami peale lähedalt.

Kumilysse sõitsime yle vee INR6, siis Ernakulamisse, sealt jettyst rikshaga Vaytkala bussijaama INR 180 ja sealt 5 tundi Kumilysse INR 212.

Kas majapaadiga ka sõitsid? Kui jaa siis kust võtsid ja mis maksis? Mitu päeva Kochis võiks veeta?

1
0

Ei sõitnud seekord. Ainult kohalike paatidega üle vee. Kochi tulime veel tagasi Kumilyst ja olime veel nädalakese. Seekord juba hostelis Santa Maria, kus oli odav, aga ruumikas ja mugav öömaja kõrval liftiga majas ja paar ööd kaugel ja eraklikus Ramadas, kus oli luks elu. Kuid Fort Kochis ikka toredam elu keskel. Järgmine kord Cherai Beachile.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased