Kes käinud Türgi Siam Elegance & Spa hotellis?

Vaatan Cherry pakkumist sügiseks Siam Elegance & Spa hotelli. Hind tundub väga ok olevat. Kes seal käinud ja kuidas muljed, kas tasub nii pikalt ette osta sinna hotelli või targem veel oodata? Kuna minek 3 lapsega siis tundub suht soodne pakkumine.

Keegi ei oska midagi kosta?

Olime selles hotellis aastavahetusel. Ja tundub, et kõik Tyrgi hotellid on suht sarnased Cherryl, majutamaks reisijaid mitmeks ööks kohapeal. Hotelli kohta saad infot kodulehelt...suht adekvaatne info. Foorumis on kribatud nende reiside kohta suht palju ja pole mõistlik siin uuesti kõike ''üle rääkima'' hakata. Mida täpsemalt soovid teada?
Päikest päevadesse!

ootan põnevusega kommentaare selle hotelli kohta, sügisel minek...

Kas keegi on selle hotelli kohta mingit uut infot saanud vahepeal äkki?
Ootaksin ka kõiksugu detaile ja infot, mille peale ei tulekski. :)

Meie olime seal oktoober 2015. Kuna olime seltskonnaga, siis meie jäime väga rahule. Ostsime kohapeal kõik hinnas toidlustuse Wow Traveli esindajalt, 199 EUR oli täiskasvanud, alla 6 aastased tasuta ja 6-12 olid siis poole hinnaga. ET kohe õhtul kehtima hakkaks, maksime veel 15 eur täiskasvanu eest juurde.
Hotellis on mõned pisikesed poed ja hotelli lähedal on ka nn turupoekesed, sinna siis jalutasime igapäev, neid olid seal tänaval päris palju. Lihtsalt et end natuke liigutada, palju ei ostnud, kuna turul ( mis oli 1 kord nädalas) olid hinnad paremad.
Söögid hotellis olid head ja basseinid ja torud olid kõik avatud tookord. Igal õhtul oli programm nii lastele kui ka täiskasvanutele. Merevesi oli ka soe.
Ma arvan et see on väga hea hotell lastega peredele ja kindlasti tasuks sõpru ka kaasa võtta, on veelgi lõbusam :) Ilmadega vedas ka 100% ligi 30 kraadi igapäev, viimasel õhtul saime natuke vihma aga sel hetkel, kui magama suundusime hotellituppa :) Õhtul on need basseini ümbrused väga ilusasti valgustatud. Ainuke miinus oli, et meeletult palju kasse on seal, et kui eelistada õues söömist, siis on need sõbrad platsis seal :)
Maksta saab nii EUR-d kui ka USD :)