trip-krainetrip-ukraine-dark

ukle88

Rändur, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

4 meeldimist
2 postitust
39 kommentaari
 

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

6 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

TereImbi, kas tänaseks on juba reisiseltskond leitud?Endale sobiks juuni viimane nädal ja juulikuu.Parimat

TereKas augustikuu esimene- või teine pool? Ja ainult Itaalia?  Mitme päevane reis?

Sirli, kas (25 juulist-augusti keskpaigani) sel suvel ei soovi reisile kuhugi minna? ;)

Tere Kuna viimane postitus on siin 6 aastat tagasi, siis küsiks igaks juhuks üle, kas on midagi märkimisväärset muutunud(peale hindade tõusuga :) ) viimastel aastatel Horvaatias? Plaanis minna reisibüroo kaudu... Biograd na Moru.. Kas kohapeal nn tänavapealt reisi ostes on soovitav maksta kunades või eurodes? Ette tänades.

To tahaksreisile... ...suured-suured südamest tänud niiiiiiiiiiiii pika ja põhjaliku ülevaate eest. Sellest infost on suur abi ja sain oma küsimusele vastuse. ;) Soovin Teile positiivseid ja turvalisi reise! Päikest päevadesse! L

To jannza... ...vabandan, et kirjutan Teie postituse alla ka oma küsimuse, mis ei haaku teemaga. Olen postitused läbi lugenud, aga kas jäi ´´kahe silma vahele´´ (või polegi seda teemat tõstatatud) enamus postitusi ju autoga reisjad. Aga ehk siiski oskab keegi vastata minu küsimusele. Läheme reisile Horvaatiasse juuni lõpus (Biograd na Moru) turismibüroo kaudu. Olen eelnevatel reisidel ostnud kohapealt ekskursioonid. Kas sellist võimalust on ka Horvaatias? Kui suur on hinnaklassi vahe (ostes kohapeal) võrreldes meie reisibüroodega? Suured tänud vastajatele, kes leiavad aega... Päikeselisi reise!

Tere. Kas olete reisikaaslase leidnud? Parimat

Ei kuulu küll ´´vinguvate-virisevate´´ inimeste seltsi, kuid antud lehe uuendus on minumeelest küll mitte paremini kasutavaks kasutaja suhtes muutunud. Leht on sisutühi... Eelmisel lehel oli kõik kenasti reas ja hõlmas palju-palju infot! Kuupäevaliselt kenasti näha viimane postitus jne... Nojah, eks see vbl on viga minus, et kasutan läpakat :P Igatahes on väga kurb, et ainuke kenasti toimiv leht, kust võis leida reisikaaslasi, asjalikke ja ajakohast infot, on minu jaoks oma funktsiooni minetanud. Lihtsalt jääb lehe külastus minimaalseks... Aga tegijatele uuendustes jõudu ja jaksu. Meeldib väljend, mida elus ise tihti kasutada armastan... ´´Ei oska vahest enda meele järgigi olla, ammugi siis veel teiste inimeste meele järgi´´

Lilli076....saab maksta eurodes, dollarites, liirides.

Kui oled reisilt tagasi, siis jaga siin muljeid... ;)

To Mari ka Soovitan soojalt minna sellele reisile kui... ...soovid Tyrgi nn ringreisi ...kui Sa ei hooli seekord rannapuhkusest, ujumisest merevees... ...kui Sind ei häiri, et reisikohver on ..''pool-lahti-pakituna'' toanurgas :) :) ...kui soovid ärgata hommikul mitte ainult ühes kindlas hotellivoodis :) See reis on igati oma raha väärt. Käisin ise aastavahetuse resil selle firmaga. Raha ja reisi suhe on igati ok ''paigas''. Olen käinud mitu korda Tyrgis ja ainult ühe korra Kappadokias. See koht on niiiiiiiiiiii ainulaadne, et...tasub uuesti vaadatama minna. Teist sellist kohta ei tea selles riigis(kuigi pole ju tervet riiki risti-põiki ka läbi reisinud) Niiet...mõnusat reisi kõigile, kes selle reisi ette võtavad. Loodan, et ei kahetse keegi. On ju võimalus teha eelnevalt põhjalikku kodutööd ja oma reisi plussid-miinused kokku panna. Päikest!

Olime selles hotellis aastavahetusel. Ja tundub, et kõik Tyrgi hotellid on suht sarnased Cherryl, majutamaks reisijaid mitmeks ööks kohapeal. Hotelli kohta saad infot kodulehelt...suht adekvaatne info. Foorumis on kribatud nende reiside kohta suht palju ja pole mõistlik siin uuesti kõike ''üle rääkima'' hakata. Mida täpsemalt soovid teada? Päikest päevadesse!

HV... ...ei kirjutanud ma mitte paha pärast ja kellegi ''kapsaaeda kividega'' ma kunagi ei loobi. Pole minu ''kirja(elu)stiil''. Vabandan, kui Sulle nii tundus. Usun, et sellist hinda võivad küsivad ainult need hamamid, kes teavad, et turistil pole eriti valikuid. Hind võttis mind lihtsalt sõnatuks...seepärast ka siia kribasin. Ehk keegi leiab odavamaid hinnapakkumisi, kes hamami soovivad külastada. Tripi foorum on minujaoks väga mõnus koht, kust saab alati adekvaatset eelinfot enda jaoks. Ja olen alati tänulik neile, kes leiavad aega-tahtmist siia oma reisimuljeid jagada. Päikest!

Hei. Ei saanud kohe siia kribamata jätta, kui lugesin, et hamami eest küsiti 50 euri!!!! Tule taevas appi! Sain ma ikka õieti aru? See on ikka niiiiiii üle makstud, et isegi ei kannata kommenteerimist :P Ma ei ole maksnud kunagi üle 15 euri ja suvel...muidugi kauplesime)...aga 50! müstika! Uurige hindu, ehk siiski on võimalik odavamalt saada. Või on see selle reisi ''eripakkumised hamamil''?! Ise selle reisi pakkumisega ei ole käinud Türgis. Ilusaid ja positiivseid resielamusi kõigile reisisellidele! Päikest!

To miamai. Ära väga nukrutse juba ette sest 2 nädalat ette prognoositut päevi ei saa võtta üks-ühele. Laias laastus võid hakata uskuma ennustusi 1 nädal enne reisi. Ja viimaste päevade ennustusi rohkem...jne. Seda enam, kui Sul tuleb kultuurireis ja Sa ei asu ühes samas kohas kogu reisi vältel. Kindlasti adekvaatse info saamiseks trüki sisse kohad, kus viibid. Lõunamaal on temperatuuri kõikumine niiiiiiiiiiii erinev!...kuigi võib km vahe olla ainult paarkümned kilomeetrit. Tegureid, mis ilma muudavad on ju palju. Igatahes soovin Sulle päikeselist reisi!

To jokker Suur, suur tänu, Sulle, siia kirjutamise eesst! Mõnusat saabuvat päikeselist sügist Sulle!

Tere. Kahju, et pole keegi siia oma muljeid viitsinud kribada...nagu eelnev kirjutaja soovis. Endalgi mõtted Marmarise suunas liikunud, kuid kuna reise tehakse sinna mõned kuud(septembrikuus viimane), siis kahjuks ajaliselt ei ole minule veel hetkel sobinud sinna puhkama sõita. Aga lootus sureb ju viimasena :) rosemary....kui Sa sel sügisel siiski käisid seal puhkamas, siis oleks väga tore Su muljeid siin tripis lugeda. Loodan, et viitsid kribada. Tänud igatahes ette, kes siia kirjutamisega vaeva näevad ;) Päikeselisi reisielamusi reisisellidele!

Tere. Kena, et siin hotellide link ikka olemas...ja keegi viitsib ka oma kogemusi jagada. Nii hõlpsam hotellide vahel valida. Tulime juuli algul Alanya hotellist "Diamore" 3*. Ja jagaks oma muljeid, ehk kellelegi on tulevikus abiks. Hotell on renoveeritud(esimest hooaega lahti peale renoveerimist). Toad on puhtad, ilusad...iga päev koristatakse. Toidu valik oli 3hotelli kohta hea(või isegi väga hea..oleneb millise hotelliga võrrelda). Hotell asub Atatyrgi(linna peatänav) tänaval...kesklinnas. Osade tubade aknad on peatänavale ja vilkast elust tänaval saad oma osa(lastega ehk pole kõige soodsam variant, aga maja teisele poole jäävate tubadel on aknad sinna, kus asub bassein ja baar). Sobib ideaalselt noortele, kes soovivad pidutseda sest kesklinna diskoteekidesse on lühike maa...ei pea transporti kasutama. Hotellil puudub(kindla) numbriga märgistatud nn rannakoht. Hotellist randa on umbes 1km??...vabandust, kui natuke eksin...sihuke laias laastus arvestus. Ujumas käisime me kõige lähemal...Kleopatra ranna alguses (nn vabas rannas...kindluse jalami alguses). Aga on ka teisi valikuid sest rannajoon ju pikk..:) See, kes eelistab kohe hotellist randa oma rannalinaga bikiinide väel kõmpida, sellele tõenäoliselt see hotelli variant ei sobi. Igatahes on see hotell, kuhu läheksin tagasi sest oli üks parimaid hotelle Alanyas minu reiside pagasis(3 hotellidest). Olen sattunud ka tõelistesse...kkhhmm(ei taha väga pahasti öelda)...niiet hotellide võrdlus on olemas. NB. Kui hotelli kodulehel on kommentaarid üdini negatiivsed..(mitte ühtegi positiivset!!), siis tasub sellega arvestada ja omad järeldused teha. Ennem on inimesed tagasihoidlikumad oma arvamusavaldustes, kui.. Ilusaid reisielamusi! Päikest!

To juta... Alanyas on võimalik kohalike käest osta ka trip´i Kappadookkiasse(nagu kõiki teisigi trip´pe). Hinnaklassi ei hakka hetkel ette ennustama(sõltub sellest kas ostad samast kohast veel teisigi trip`pe ja kui palju tingid jne), igatahes saad kindlasti odavamalt. Kappadokkiasse ei tehta tõepoolest reise varakevadel ja hilissügisel sest reis on pikk ja kui bussitäit kokku ei saada...ei tasu kohalikel rahaliselt ära. Kohalikelt ostes peate arvestama, et vene või inglise keelt kõnelev giid on teil saatjaks(valik on teie). Buss väljub kella 4 paiku hommikul, kohale jõuate umbes keskpäeva?? paiku, (kuigi seda ei saa täpselt ette arvata sest oleneb sellest, milliseid vaatamisväärsusi trip ette näeb). Teel tehakse peatusi ja tagasi jõuate järgmise päeva ööseks. Soovitan ainult veel üht. Kui te reisi ostate, siis kindlasti küsige, mis on selle hinna sees!!! Kas on hinnas söögikorrad, mis teel peatustes tehakse...ja Tyrgi õhtu, mida saabumise õhtul viiakse kindlasti vaatama! Need summad pole mitte väiksed, mida bussis giid teile teatab...ja siis ohh ebameeldivat üllatust!(kogesime seda kõrvaltvaatajana ja mul oli siiralt kahju nendest inimestest). Loodan, et teil läheb kõik kenasti! Päikeselisi reisielamusi!

Tere. Kiikasin Traveli kodulehele ja sellise kuupäevaga pakkumist ei leidnud? Ehk täpsustad, kui juhtud foorumisse kiikama või kribad mulle sõnumi? Tänud.

Tulime just maikuu lõpus Alaniast. Teadmiseks minejatele, et linnaliinibussi(dolmusi) hind on kerkinud, võrreldes eelmise aastaga(oli 1 kohalik). Nüüdseks maksab kõige lühem sõiduots 1,25 liiri.

Hindadest ei oska sulle siinkohal pajatada, aga tean et Alanyast on võimalik sõita laevaga jh teatud kohtadesse(Põhja-Küpros ja Jeruusalemma) ja infot saad kohapeal asuvast Alanya turismi infopunktist, mis asub kindluse mäejalami lähedal...umbes kus algab Kleopatra rand. Seda asukohta oskab juhatada kindlasti ka meie reisijuht kohapeal. Natuke mõnusast reisist. Seekord sai käidud "Sapadere kanjoni" ekskursioonil. Jäin väga rahule. Soovitan soojalt, kui meeldib loodus, kõrgelt mäekaljult alla kiigata, näha sisemaa elu-olusid... Hinnasees on ka lõunasöök, joogi ostab igaüks vastavalt oma soovile. Ja no kanjon ise on vaatamisväärt! Aga ekskursiooni ostes küsige kindlasti, kas ka kanjoni pilet on selle hinna sees! Tahakski siinkohal kõigile meelde tuletada, et küsige üksipulgi ekskursiooni ostes, kas ja mis selle raha eest saab ja mida peab (mis piletid)kohapeal ise ostma. Astusime seekord ämbrisse...täiega teadmatusest. Ostsime kanjoni reisi ja ei osanud hingestki arvata, et looduslikku kanjonit vaatama minnes peame veel seal kohapeal selleks eraldi pileti ostma. Vat nii tõmmatakse peenelt turiste tänaval, sellega peab Türgis arvestama. Ma olin hämmingus, aga eks inimene õpib eluaeg ja sureb.... Päikest!

...einohhjhhh...."kolistaksin" maailma risti-põiki läbi. Kohad, mis erinevad teineteisest nii looduse, kultuuri, asukoha pärast maakeral...need pakuvad vaatamis-avastamisrõõmu. Kuupeale ei kipuks veel sest olen tõenäoliselt väga vähe maailma näinud(kas ongi võimalik kõike näha lühikese elu jooksul?) Aga jh, loodus on see mis mind reisides lummab...