trip-krainetrip-ukraine-dark
Kes käis Avenue France-ga Pariisis

26.04 - 4.05. Muljetage!Ise lähen juulis,tahaks teada, mis ees ootamas.Palju EUR-d peaks kaasa võtma jne.

Olen Pariisis käind ja ta jätnud mulle unustamatud muljed.Kindlalt käi ära vahakujude muuseumis ja lõhnade muuseumis.Dominikaani mäel ja Louris.Seine jõel laevaga sõitmas ja Eifeli tornis. Vaatamist ja imetlemist on terve Prantsusmaa täis. Kahjuks pole ma seda reisifirmat kasutanud ja ei oska ma tema kohta isiklikult midagi öelda.Halba ma pole tema kohta kuulnud. Head reisi!

Tere! Mina sõidan ise "Avenue France" bürooga Prantsusmaale oktoobris, kui toimub selle aasta viimane reis. Hetkeseisuga on veel vabu umbes 10.

Turistile..Käisime oktoobri viimase reisiga Pariisis..olime siis reisikaaslased..

Minul on küll selle firma kohta vaid häid sõnu öelda. Giid Tiiu oli võrratu ja reisiseltskond oli ka lahe (bussi tagumine osa just:) ja mõningad esiotsast. Hotellid olid ka üllatavalt ilusad ja mugavad (3 tärni). Tavaliselt jäävad Poola hotellid alla igasugust arvestust, aga see-kord oli Poola hotell imearmas, ainuke jama oli, et ei köetud veel, aga tühja sellest, kannatas ära:)Kõik oli hästi korraldatud ja sellist meeletut jooksmist ei olnud. Meie Pariisi hotell asus u 20 km linnast väljas lennujaama lähistel. See hotell oli jällegi väga luks. Parim osa kogu reisist oli viimase õhtu laevasõit Seine'i jõel, mil nägime enda kõrval tuledes Eiffeli. See oli imeline vaatepilt! Käisime kogu grupiga ka Eiffeli 3.platvormil e siis tipus ära;) Reisist ainult head muljed ja juba plaanis LaStrada'ga ja Tiiuga Itaaliasse minna:)

Olen Urve..käisin koos abikaasa ja kahe tütrega:)

Tere!

Tore on kuulda, et käisid Prantsusmaa reisil Avenue France bürooga. Ka minul polnud midagi negatiivset õelda. Selle koha pealt olen sinuga nõus. Tiiu oli tõesti võrratu. Mis puutub sellesse reisiseltskonda, siis minu arust oli kogu grupp lahe. Igaüks omamoodi. Mina ei hakanud mingit vahet tegema sellele, kus on parem seltskond ees, taga või keskel. Hotellid olid tõesti ilusad ja mugavad. Mulle isiklikult meeldis Tsehhi mägihotell oma sooja toaga. Kahjuks pole mina veel Poola hotellides pidanud pettuma, sest minu reisidel on olnud pea enamus kõik hotellid puhtad ja korralikud ning söögid just sellised, et tagab poole päeva täiskõhutunde. Poola hotelli "Pisz´i" linnas soovitaksin edaspidigi kasutada, sest minul oli selles hotellis au olla juba teist korda. Jama oli tõesti külmade tubadega, kuid hommikuks olid kõik ilusti elusa ja tervena bussis jätkamaks oma reisi. Pariisi hotelli kohta on ka ainult head sõnad öelda. Ilus, puhas ja korralik hotell oma tubakestega. Kõige enam meeldis, et alati kui tulin tagasi oma päevaselt pikalt sõidult oli üliheameel astuda tuppa, kus oli voodi korrastatud ja tühjendatud prügikastid jne... Viimase päevaga olen jällegi sada protsenti päri. Väga vaimustav oli sõita laevaga õhtuses Pariisis kauni loojangu taustal. Ka mina olin Eiffeli tipus(kui jätta vahele pisikene itsident torni piletitega). Ilus vaade avanes linnale ilusa ilma taustal. Ka minul on plaanis sõita Itaalia poole, kuid tõenäoliselt toimub see lähima paari-kolme aasta jooksul. Tiiuga oli tõesti vahva Prantsusmaal reisida.

Tervitades: Olafi sõber esiridadest

Avenue France reisibürool nüüd uus 10-päevane bussireis Prantsusmaale. Kas keegi juba käis sellel reisil ja saab jagada muljeid?