Kes on ööbind Tenerifel sellistes kohtades?

otsisin täna natuke mingeid ööbimis variante ja sai nagu pandud kõrvale sellised kaks kohta

  1. Teide Mar*** Puerto de la Cruzis kas 4800.-eeku 7 päeva eest on -okey maksta ja kuidas koht? Pildipealt nad paistavad kõik ju ilusad-aga tegelikkus on ???.

ja teine siis kuna tegelt on meid palju nimelt 6 inimest 2 peret sai valitud selline variant

2.TAMAIMO TROPICAL *** Puerto Santiagos

2he magalaga apartament 6-le on 531.-Euri (see siis kuskil 8000.-eeku kupatus) kõige eelduste kohaselt siis saaks jagada selle perede vahel ära ja see teeks pere peale 4000,- eeku 7 päeva.

Kas keegi on ka selles paigas ööbind ja millised on kommentaarid.

Kõike kaunist

Puerto de la Cruz asub saare põhja küljel, halva ilma risk oluliselt suurem Puerto Santiago asub Los Gigantese juures, liivarandu 2 üks väga väike ja üks tsipa suurem, enamik rannajoonest kaljune.

Millist kohta eeldate puhkuseks? Kas melu (restoranid, baarid, poed, kontsertid, promenaad jms.) või rahulik ja vaikne koht?

Tegelikult võiks olla selline vahepealne sest ega 7 päeva hullu tralli ka ei jõua ära kuulata. tahaks ringi käia ja ausalt ei teagi kas seda seal vabalt teha võib aga samas olen ka kalapüügist huvitatud-seda muidugi käime iga aasta norras tegemas aga usun kui see seal lubatud on (norras võib fjordides ja vabas ookeanis ilma lubadetta püüda)aga seal -ei tea Leidsin veel paar ööbinuskohta nagu CLUB LA MAR APARTAMENTS jällegi Puerto de Santiagoses (hind 364.-euri 7pv) ja siis oli veel VIME CALLAO GARDEN*** kuskil Adeje kandis. seal hind 370.-euri 7pv. Sinna Põhja poolsesse vist pole siis mõtet minna prooviks ikka ookeani lähedale ja lõunapoolsesse külge. samas kuulsin ,et Los Cristianos pidi olema selline vaiksem paik. Aga samas päris melu keskel jah olla ei tahaks aga see melu võiks olla kättesaadavas kauguses kasvõi 30-minutit jalutada või siis naguinii on plaanis ka auto rentida- oskad ehk ka normaalset rendi firmat soovitada. Momendil siis lõpetan ootan mida vastatakse.

Kas sul arvutis Google Earth on? See annab piltdega üsna hea ülevaate kohast. Kuurortlinn Palaya de las Americas on hea asukohaga ka saare suhtes.

jah otse loomulikult on- ketrasin täna läbi kõik tenerifel asetsevat 80 hotelli ja Palaya de las Americas on mul ülesse kirjutatud kaks ööbimis kohta REBECCA ja mingi OPTIMIST. Suht raske on jah orienteeruda kui pole ennem sellist varianti kasutanud aga loodan ,et midagi ikka leiab.

Tänud info eest-kui midagi veel küsida on eks ma siis jälle tülitan!

Kaunist Õhtut

olnud nii Puerto de la Cruzis kui Puerto Santiagos, kusjuures ilm viimases kindlasti parem. Nimetatud hotellides pole olnud, aga uus minek kindlasti P. Santiagosse, Playa de las Americas näib liiga lärmakana .

Eelistaksin Puertot. Armas vanalinn, mõnus mäslevaid laineid vaadata, bot aed, Loro park, pühapäevaturg, Martianezi bassein ja loomulik liivarand - kõik käe-jala juures ja jalutuskäigu kaugusel. Leiab nii rahu kui kära. Kontserte ja muid üritusi toimub kindlasti rohkem kui Playa de las Americases või Santiagos. Ja kui juhtubki vihma sadama, siis hops autosse ja üle mäe ning päike paistab taas - nii lihtne.

Kui valite ikka las Americase, siis sealkandis on Costa Adeje kenam ja hoolitsetum paik.