Khao Lak

Kas kellelgi on kogemust Khao Lakist meesteülikonna tellimisega? Ehk mingi koht millisest on tellitud ja rahule jäädud? Vastata võiksid ikka need kellel kogemus olemas.

Meie oleme tellinud igasugu seanahast tooteid seal, ülikonda mitte. Pigem on seal hinnad kõrgemad kui mujal Tais, meid see ei ole häirinud aga lihtsalt mainin ära, kui lootus midagi odavalt saada. Kvaliteet ei ole kuigi odav Tais.

0
0

On 2014 aastast kogemus Khao Lakist ülikonna tellimisega. Müüjat ei mäleta, aga kahetsen siiamaani ostu. Pool reisi pidi iga päev proovis käima ja nad ikka ei saanud päris korda seda. Selline tunne oli nagu käiks tööl, iga õhtu mine jälle proovi ja vaidle selle nn master rätsepaga. Suvaline Kaubamaja stock ülikond istub ka paremini. Siis veel üritati hinda kergitada jne. Ühesõnaga palju jama. Ainuke pluss oli kašmiirriie. Pigem olen mõelnud, et võiks seal riiet osta ja Eesti lasta õmmelda.

1
0

Ja mantli tellimisest soovitan 100% hoiduda, nad on soojamaa inimesed ja ei oska neid lihtsalt õmmelda.

1
0

Bankokis sõber tõi endale ülikonna + 2 särki . 2 korda käis kohal ainult ja suht vähe aega . Kvaliteet viimase peal kuid rahaliselt ei ole odav

0
0

Tellisin endale 2013 pulmaülikonna. "Armani" vms kataloogist valitud pildi järgi. Esimene variant tehti täiesti vale, siis peale väikest vaidlust tehti täiesti uus. Lõpptulemus sai hea, särk, vest, pintsak, püksid jms. Kõik muu oli esimese mõõtmisega korras, aga pintsakuga läks natuke pikemalt. 

Seal neid putkasid palju, kes kõik pakuvad. Ma ise arvan, et tegelikult õmbleb neid üks ja sama inimene :D

2013 läks kogu komplekt maksma ca 200 €.

Samas äi tellis endale ainult pintsaku, tema oma sai ühe proovimisega paika ning kannab aeg-ajalt ka siiamaani.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased