Kiirpass

Kas keegi on hiljuti tellinud kiirpassi? Kui kiiresti olete Tallinnas kätte saanud? Ise andsin taotluse Tallinnas sisse eile 15 ajal, aga oleks vaja tänase päeva jooksul kätte saada.

Seda, millal see valmis saab on sul ikka õige küsida sealt kuhu taotluse sisse andsid.

Tean jah, et tähtaeg kaks päeva aga mõtlesin et uurin kui ruttu reaalselt on tehtud.

2a tagasi andsin hommikul kel 9 sisse ja kell 3 oli pass käes.

Ka tava passi tegemine võtab aega 2-3 päeva.Ma sain ülejärgmine pärav ja nüüd tegin ID kaardi,ja samuti ülejärgmine päev oli valmis.Aga seda ei garanteerita!

seega,pakun et mine peal lõunat kohale ja vaata,kas on valmis...äkki teate saatmise ja passi ametisse jõudmise vahele jääb kah mingi mõtetu tühi aeg

Mina tegin eelmise aasta oktooberis lisa(kiir)passi. Hommikupoolikul tegin taotluse ja ca 2 tundi hiljem sain teate, et võin sellele järele minna. Olin muidugi taotlemsieks vajaliku selgituse kirjutanud ning sinna juurde ka ka kurba kutsu nägu teinud :) Teenindusbüroos sain küll pisut ebameeldiva kogemuse ja loengu, kuid masinavärk ja kiirus, kuidas dokument tegelikult valmis - RESPECT!

Huvitav, ma oleks ka mingi selgituse kirjutanud, kui oleks teadnud, et see võib aidata :( Aga helistasin ja anti siiski lootust täna saada.