Kodumajutuse hind

Kas kellelgi on sellest aastast pärinevat infi mis hinda küsitakse kodumajutuse eest Jaltas,Alushtas või Sudakis? Kas on reaalne kohapealt mutikestelt saada alla 100 USD/öö 2 toalist korterit 2 täiskasvanule ja 2 lapsele?

No mullu oli Sudakis üks kallimaid bussijaamas leitud võimalusi, mis ka kasutusse läks, 40 dollarit öö (2 tuba, köök, WC, nõud jms olemas), üldiselt jäid pakkumised max 30 kanti. Vaevalt et seal sel aastal nii kõva hinnatõus on olnud. Kaubeldes ei tasu muidugi kallist tehnikat, näiteks kaameraid ja iPode nähtaval hoida, hind kerkib kohe oluliselt.

Üldiselt on kõik kauplemisoskustes, alla 100 peaks hind ikka jääma. Aga kõva kannatust ja kohe kindlate tingimuste väljakäimist, muidu tekivad juhused, kus kesklinnas asuvast korterist on 40 min tee randa (sest ei taibanud välja käia nõudmist "kesklinn ja ranna lähedal"), 2 tuba tähendab 2 tuba 3-toalisest korterist (kus elab mutike oma ülejäänud perekonnaga) ja WC-vannituba on väga korralik ... aga maja kõrval. :)

0
0

Küsige Edalt ! Endal aastatagune info,siis oli tal küll päris soodne ja mõnus majutus Jaltas,rannani mäest alla ca 10 min jalutust.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased