Koeraga Ventspilsi .

Tere! Tekkis selline küsimus, et kui läheme Saaremaale ja sealt Ventspilsi ja kui meil on kaasas koer et kas koerale on vaja Ventspilsi minekuks loomapassi vms ? :)

Kuna Sa ületad riigipiiri, siis sinine lemmiklooma pass (Europass) ikka kaasa. Vaevalt, et keegi kontrollima hakkab, aga seaduse järgi peab ta Sul kaasas olema ja ka kehtima.

0
0

Niisama:) Paar aastat tagasi sai koeraga Baltikumis piire ületatud ja ainsad, kes passi vastu tõsist huvi üles näitasid, olid tavaliselt tagasi Eestisse jõudes Eesti piirivalvurid!:) (Ainult, et nad ei osanud sealt midagi välja lugeda) Hetkeseisu tahaks isegi teada, kuid ilmselt peaks ikka pass kaasas olema.

0
0

Koera vet pass võib igal juhul kaasas olla, kindlasti vaadake, et vaktsiinid oleksid tehtud. Lihtsalt infoks veel: Kui kunagi on plaanis sõita Venemaale või Valgevenesse siis tuleb lisaks võtta loomaarstilt tõend, et koer on terve(seal meie Euro Vet passi ei aksepteerita :P). Maksab umbes sada krooni.

0
0

Meil ka Mõntu-Ventspils piletid broneeritud ehk plaanis minna, aga majutuskohta veel pole. Kas teil käidud, kus ööbisite? Meil väike taksikoer peres ja mõtleme just, kas kannatab teda kaasa võtta.

Kõik värsked kommentaarid Ventspilsi ööbimiskohtadele ülimalt teretulnud:)

0
0

Palanga ja Ventspilsi rannas silkasid väiksed kutsud rõõmsalt ringi ja ei paistnud probleeme olema.Ka Ventspilsi kämpingus liikus neid piisavalt.Sülekoerad paistavad Leedukatel eriline trend olevat.Kohtasime ka mõnda taksi.Nii et,kutsu kaasa ja reisile.Ventspilsis lunastate ka kutsule kusagil 10 EEK pileti juhul,kui kämpas ööbite.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased