Kogemused Airhelp.com'iga

Tere,

Kas on kellegil head või halba kogemust airhelp.com teenusepakkujaga? Kas teenus oli ostetud koos lennupiletitega või hakkasite asju ajama hiljem ja maksite neile teenustasu? 

Ise jõudsime lendudega välismaale ja tagasilennud tühistati. Pidime uued piletid ostma ja praeguseks kodus. Esimeste piletitega koos sai võetud ka antud veebilehe teenus 15,90EURi eest. Eile täitsime kodulehel vajalikud paberid ära ja nüüd jääme vastust ootama. Oleks hea lugeda, kas keegi on sama lehe kaudu reaalselt mingeid rahasid tagasi saanud? Kõik info oodatud.

  Mis teenus see täpsemalt oli mille te 15.90.- eest juurde ostsite? Kui teie lend tühistati seoses viirusega, siis käib see erakorraliste asjaolude alla. Õigem oleks vast alustada lennufirmast või sealt kus piletid ostetud on  ja küsida mida nemad hüvituseks pakuvad. Ma väga kahtlen, et Airhelp suudab praeguses olukorras midagi teha. Siin on väljavõte nende kodulehelt:

Flights that have been canceled because of the current coronavirus travel restrictions don’t qualify for compensation, as it is considered an extraordinary circumstance, which means that it’s outside of the scope of airlines’ control. 

But flights canceled for other reasons, for example, because of a technical issue or operational problems, are still eligible for compensation just as they would be normally. AirHelp will be assessing claims not directly related to coronavirus on a case-by-case basis, so if you think your flight may be eligible for compensation, find out how much you’re owed with our Compensation Checker.

Pikemalt saab lugeda sellelt lehelt:

https://www.airhelp.com/en/coronavirus-and-your-air-passenger-rights/

Küsisin neilt abi seoses Thai Airways'i tühistatud lennuga ARN -BKK.

Lend oli ostetud läbi vahendaja, kus TA oli vahendajat ca 30p varem lennu ära jäämisest informeerinud, kuid see jättis meile info edastamata.

Airhelp hakkas complainima otse TA'ga, selle asemel et teha seda piletid müünud vahendajaga.

Saadetud teate kohaselt pidi AirHelp minena Rootsi kohtusse, kuid poole protsessi pealt saatsid uue teate, et vaatasid casi uuesti läbi ja kuna peavad võiduvõimalust väikseks, siis loobuvad aitamast.

Siis vist ei ole väga pädev koht? Peab ikka juhm olema, et vahendaja veaga lennufirmale nõuet esitada.