trip-krainetrip-ukraine-dark
Kogemused bussikeskus.ee kasutamisel

Kas keegi teab mida kujutab endast www.bussikeskus.ee kus lubatakse otsida tasuta bussireis. Oleks vaja siin lähinädalate jooksul bussi otsida ning tahaks nagu kasutada seda teenust aga kogemused puuduvad.

promo või mitte,aga mõelge ise. Kui keegi tegeleb vahendusega, siis kindlasti mitte igavusest, mingi kasu peab mängus olema. Vahendussumma maksab lõpuks siiski tarbija, see lihtsalt liidetakse bussi arvele juurde. Bussifirma aga tasub vahenduse. Kas nii on tõesti odavam kui otse bussifirmadest pakkumised võtta? Kas vahendaja ise neid busse täpselt teab, mida vahendab? Kas tal ikka mingi eelnev kokkulepe/koostöö bussifirmaga olemas on või võtab samamoodi suvalt hinnapakkumisi? Kui midagi juhtub, kes vastutab, kas vahendaja? Nt. buss ei ilmu kohale? Väga kahtlane värk.

Sain siis pakkumise Bussikeskuselt. 3 päevane reis Tallinnast Võrumaale 50 inimesega. Hinnaks tuli koos KM 12000 krooni, mis pole üldse palju tegelikult. Ise uurides sain 15 000 ja ka 18 000 pluss veel KM. Võtsin ära reisi . . . eks vaatab mis siis saab. Aga vastus tuli ühe päevaga.

Väga meeldiv vaadata, et meie firma on tekitanud arutelu siin foorumis. Tahaks vastata mõningatele küsimustele mis siin tekkinud on.

Jah firma on tegutsenud ainult 1,5 kuud, kuid idee on keerlenud peas juba aastaid. Lihtsalt hetkel oli kõige targem tulla turule, kui firma käivitamise kulud on väikesed. MTR registeeringu kohta niipalju, et äriregistris oleme me olemas koos kõikide reg koodide ja muu asjadega. Nii, et on vale väita, et vajalikud paberid puuduvad.

Meie eesmärgiks on vähendada kliendi ajakulu busside otsimisel, tehes selle töö tema eest. Jah muidugi ei tee me seda tasuta vaid bussifirma maksab, mitte klient. Vaevalt loobuks ükski firma praegusel ajal kergekäeliselt tööst. Meie jaoks on usaldus kõige tähtsam. Muidugi võtame meie vastutuse kliendi ees aga bussifirma vastutb meie ees.

Vale on ka väita, et poisikesed tegelevad asjaga, millest pole neil õrna aimugi. Idee loojad on väga kogenenud inimesed bussinduses.

Me oleme ettevõtte loonud, et jääda. Esialge tagasiside on olnud väga positiivne klientide poolt.

Kellel on küsimusi siis olen nõus vastama neile kas maili teel ( Tanel@bussikeskus.ee ) või telefonil 5576129

www.bussikeskus.ee Lihtsuses peitub võlu!

Ja inimesed ( tripitropp,), kes ei tea asjast midagi . . . palun ärge kommenteerige.

Lugupeetavad kodanikud Bussikeskuses! Mul on suurim heameel tõdeda, et Te peate trip.ee modesid viimasteks lammasteks. Kasutajad Luunja külapoiss ja Joonas21 on mõlemad ühtemoodi seotud selle firmaga, seega teema lukku.