trip-krainetrip-ukraine-dark
Kogemused erinevate majutuskohtadega Slovakkias

Tervist!

Plaanis on minna aastavahetuse paiku 6-liikmelise seltskonnaga autoreisile Slovakkiasse. Resi kestaks 9-10 päeva ja plaanis on jagada kaheks: pool aega Bratislavas, pool kusagil mägedes. Sellega seoses küsiks kasutajate kogemusi selle riigi majutuskohtadega: kus, kui palju maksis, mis mulje jättis jne.

Ette tänades!

olime ise popradis. hotellis Satel. ega seak nidagi hullu viga old aga mingi kena koht see ka polnud. nyyd läheksin mujale.yldiselt on seal ODAV. eriti kui käid väljas söömas. Ahjaa , ärge hotellis sööge. seal asjad poole kallimad. Otsige seal ligidal mingi muu söögikoht.

.. mägede piirkonnas väga levinud ja hinnad soodsad. Vastavad reklaamid külades nähtaval. Kasuta otsingut, sellest siin piisavalt infot. Suusahooajal ainult nädalavahetusel koha saamine raskem- siis slovakid ise ära bronninud.

on Liptovsky Mikulase linnaosa ja me ööbisime seal eramajas. Renditakse välja kahte tuba, kokku 9 kohta, vann, dush ja köök kõik olemas. Auto saad parkida hoovi. Meie maksime 1 öö eest terve pere (5 inimest) 700.-SK. Kui ma ei eksi siis sealt umbes 10 km on Jasna ja teises suunas umbes 60 km on Chopok. hankaaroman@szm.sk

Millist keelt nendega suhtlemisel kasutasid? Viimati kui sinnakanti sattusin, jäi mulje, et ega nad inglise keelt eriti ei räägi seal.

Kui sa minu käest küsisid siis päringu tegin inglise keeles,millele sain ka inglise keelse vastuse aga kohapeal selgus,et majaproua räägib saksa ja vene keelt natuke.Meie suhtlesime vene-saksa segakeeles.

Tihti saab hakkama ka vene keeles või, nagu madle-helena kirjutas, segakeeles. Mina suhtlesin vene-inglise segus ja sai asjad aetud. Minu kogemuste põhjal tahetakse eramajutustes tavaliselt tasumist sularahas. Sulas aga selline asi, et alates 2009 aastast lähevad nad vist üle eurole. Link: http://uudisvoog.postimees.ee/?DATE=20061220&ID=177128

minnakse kindlasti, mitte vist:) 1.jaanuar