Kuidas WizzAiri kontolt raha tagasi saada?

Tervitused kõigile maailmaränduritele!

Kas on kellelgi kogemust lähiajalt,kuidas WizzAirilt raha oma kontole tagasi saada? Saan aru, et peale lennu tühistamist enda poolt kantakse raha minu Wizzair kontole (mul vist hetkel seda isegi ei ole) ja aasta jooksul pean selle ära kasutama. Kuidas aga raha sealt kontolt oma pangakontole saada? Avarii tõttu ei saa tervisliku seisundi tõttu niipea reisida.

Mina sain raha 5 päeva jooksul krediitkaardile tagasi, kui olin õige tagastamisviisi valinud. Seal sai minu meelest ka pärast Wizzairi kontole kandmist ise muuta, et tagasimakse tehtaks, aga täpset sõnastust kahjuks ei mäletagi, mingi refund ehk...

0
0

Kui võtta tagastuseks see 120% hüvitist Wizz kontole, siis seda enam rahaks teha ei saa, vaid tuleb kasutada reisimiseks.

Ise olin sügisel tühistatud Roma reiside eest saadud 120% tagastusega seoses samasuguse probleemi ees, aga broneerisin vahetult enne kadumist kevadeks Milani ja pääsesin selle hüvitise kadumisest.

Edit: tutvusin infoga kodulehel ja Wizz credits conversion peaks isegi võimalik olema, küll ilma selle 20% lisata.

https://wizzair.com/en-gb/wizz-credit-conversion-request

Sügisel ma seda ei leidnud, aga polnud ka suur probleem.

2
0

Proovisin selle lingi kaudu. Küsib broneeringu kinnituskoodi,mis broneeringu kinnitusmeilis.Kui selle sisestan,ütleb et vale kood. Kas peab enne bronni tühistama ja kui raha läheb WizzAir kontole,kas siis seal mingi kood,mille peab sinna lingis olevasse aknasse sisestama?

0
0

Oot kõik sõltub lennu tühistamise põhjusest. Mul Wizz ise tühistas lennu, kandsid selle 120% wizzirahas mulle kontole ja sealt sain 100% oma kontole. Aga kas ma saan teemaalgatajast õigesti aru (jutt on lennu tühistamist enda poolt ) et oled ise lennu tühistanud? Siis vist ei saa Wizzilt midagi tagasi.

1
0

See oleks nagu rohkem reisikindlustuse teema?

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased