Kõige soodsamad lennupiletid Kreekasse septembris?

Ainult lennupileteid otsin, aga kuna olen suht võhik, siis palun targemate nõuandeid.
Piirkond Kreekas pole oluline ja lend võib alata nii Tallinnast kui Riiast. Ka mujalt, kui niimoodi kombineerides odavam tuleb.
Kuupäevad soovituslikult peale 15dat ja nädalane reis siis. Oskab keegi aidata, kust peaksin üldse vaatama või on kellelegi silma jäänud odavad lennud ja raatsib oma infot jagada:)
Aitäh!

Tallinnast on 4300EEK odavaim variant AirBalticuga:

Tallinn, Estonia to Athens, Greece: 1486 miles 14 hrs 0 min
airBaltic airBaltic Flight BT364 on a Fokker 50 (prop plane) in coach class
(refreshments)
Departs Tallinn, Estonia (TLL) Sat, Sept 27 5:30a 55 min
Arrives Riga, Latvia (RIX) 6:25a
Layover in Riga 9 hrs 40 min
airBaltic airBaltic Flight BT611 on a Boeing 737 (jet) in coach class
(food for purchase)
Departs Riga, Latvia (RIX) Sat, Sept 27 4:05p 3 hrs 25 min
Arrives Athens, Greece (ATH) 7:30p

Athens, Greece to Tallinn, Estonia: 1486 miles 12 hrs 0 min
airBaltic airBaltic Flight BT612 on a Boeing 737 (jet) in coach class
(food for purchase)
Departs Athens, Greece (ATH) Sat, Oct 4 8:05p 3 hrs 25 min
Arrives Riga, Latvia (RIX) 11:30p
Layover in Riga 7 hrs 40 min
airBaltic airBaltic Flight BT311 on a Boeing 737 (jet) in coach class
(refreshments)
Departs Riga, Latvia (RIX) Sun, Oct 5 7:10a 55 min
Arrives Tallinn, Estonia (TLL) 8:05a
Note: There is an overnight stop in Riga (RIX).

Võid silma peal hoida ka easyJetil. Sellega siis Berliini või Londoni kaudu (ma ei mäleta täpselt) Ateenasse ja Kreetale. Berliini-Ateena puhul oli vähemasti kevadel vaja küll arvestada ööbimispeatusega Berliinis, sest lennuk läheb edasi enne, kui see Tallinnast sinna jõuab.

Bookinghouse.ee ideede poolest ka abiks. :)