Kolmekesi häälega Inglismaale

Hetkel veel vaid plaanitasandil, kuid mõte minna 1-15 aprill vahemikus kolmekesi häälega Inglismaale Wakefieldi. Kas kellegil on soovitusi, milline oleks parim ja võimalikult odav teekond sinna jõudmiseks. Ja backupina uuriks ka, millised oleksid võimalikud odavad öömaja võimalused seal. Kindlasti oleks teretulnud teave selle kohta, millega peaks enne sinna minekut arvestama.

ööbimist võite endale tasuta organiseerida, www.hospitalityclub.org

Ma soovitaks riiast nt ryanairiga inglismaale ära minna, pääsete paljust ja oleks ilmselt ka üks odavaim variant, kui ei eksi siis praegu peaksid piletid a la 400 eeki olema sealt...

:D

Miks minna lennukiga, kui reisiidee on minna häälega Inglismaale:P

mis odavust siis taga ajad, häälega on enamus reisi tasuta ju enivei? laeva piletite eest ilmselt pead siiski ise maksma, niiet tasub ilmselt mööda maismaad prantsusmaani minna ja sealt üle mere...

ka hääletada üle väina...ainult ei tea, kas teha seda vees või kaldal.

ka häälega reisides tuleb vahepeal öömajale jääda. nii et pole see midagi tasuta reisimine. inglismaale tuleb loomulikult prantsusmaalt minna praamiga või rongiga läbi eurotunneli, mille eest tuleb ikka ise maksta.

Sel juhul palun vabandust. Kõige odavam, ärge võtke raha kaasa ja vaadake kuidas ellu jääte, muid soovitusi siin polegi. Inimesed on individuaalsete annetega et hakkama saada ju:)

... ei tohiks olla reisi ainus eesmärk. Esiteks kui minna häälega Inglismaale, siis Prantsusmaalt tuleb ikkagi võtta kas laev või rong kohale jõudmiseks. See on praeguste hindade puhul ilmselt kallim kui lennata kohapeale. Arvestades teie reisi lühikest perioodi, siis tasuks lend end kindlasti ära - jääb aega, et teha kas või terve tiir saarele peale. Mis puutub majutusse, siis näiteks orkutis on olemas selline klubi (või mis asi ta ongi) nagu eestlased UK-s. Tasub sealt uurida, äkki näkkab:)

Kolmekesi hääletada on üsna äärmuslik. Hea kui üksi peale saad. Kahekesi on juba tunduvalt raskem aga kolmekesi ma ei mõtlekski. Ilmselt saate enamuse teed jala astuda ja seega varuge omale siis saapaid. Ps.Lestad ka sest ilma nendeta te ilmselt kohale ei ujugi.

keegi USA-sse pole haaletanud?

Ma lihtsalt pean seda ytlema, tahaks olla esimene inimene kes kuule hääletab:D Praegu te naerate mu yle, aga tulevikus....

;)

kes ytles et hääletamine on tasuta!!!! mina näiteks käisin häälega hispaanias ja ausalt öeldes kulus mu seal seekord rohkem raha kui turismireisiga käies... omamoodi seiklus oli kyll aga teist korda siiski ei läheks..

mina ei usu et yldse keegi inglismaal kedagi auto peale votab,see pole siin kombes nii nagu eestis.

Kui Sa ei ole ise kunagi Inglismaal hääletanud, siis palun ära kommenteeri teemat. Mis sellest, et Sa võibolla elad seal. Mis puutub hääletamisse, siis toimib edukalt. Praktiliselt igal pool:)

noh ma siiski arvan ka et inglismaal suhteliselt keeruline voora auto peale saada. kuskil kylavahel voibolla, aga motorwayle ei tohi jalameestel asjagi olla, veel vahem tohivd autojuhid peatuda et haaletajaid peale votta. rentige siis ise auto, kui lennata ei sobi.

ise siin aasta elanud ja pole kordagi kedagi hääletamas näinud, edu igatahes:D

imglismaal ei ole kl m6tet h22letada..seal ei ole niisuguseid teidgi kus 22res sa saaxid seista...ainult maantee ja selle k6rval kohe hekk

Olen Inglismaal häälega reisinud, õigemini lennukiga sinna (aja kokkuhoiu mõttes) ja häälega tagasi. Esimene kes Inglismaal peale võttis oli politseinik, suht sõbralik oli. Viis meid esimesse bensukasse, sealt siis hakkasime liikuma, uurides kuhu keegi sõidab ja kas ta meid ka peale võtaks - rohkem sealmaal maanteel ei hääletanud vaid ikka ühest puhkekohast teise ja põhiliselt võtsid rekad peale. Kusjuures tagasitulles laevapilet sealt saarelt minema (Inglismaa-Prantsusmaa) oli tunduvalt kallim kui olime maksnud lennukipileti eest sinna minekul.

Just Inglismaalt tulnud(Walesist) ja seal ise 4 päeva roolis olnud.Kuigi sai maha sõidetud ligi 1600 km, ei näinud ühtki hääletajat.Seal ei tohigi kiirteedel peatuda suvalises kohas teepeenral, vaid selleks ettenähtud kohtades ja kitsamatel kaherajalisel teel samuti on aeg-ajalt väikesed taskud, kus peatuda tohib (ja on võimalik, sest teepeenart pole, kogu aeg ääristavad autoteed kivimüürid või kõrge hekk).

nagu mis toimub, inimesed, ma pole nii negatiivseid kommentaare ammu lugenud.ise olen h22letaja, ja k6ik on v6imalik kui v2ga tahata, h22letada 2,3,4,5-10kesi, ja ise olen UK ilusti l2bi h22letanud, kui on ikka oht 88 puu all veeta, siis just siis kui hakkad magama s2ttima on siimaani keege h22 inime tulnud ja ulualust pakkunud. up to u :D ja btw kui inimene ei ole enne h22letanud siis nagu need sitad kommid, et ei saa, pole v6imalik jne teevad mind lihtsalt kurvaks