Kolumbia, Ecuadori, Peruu, Venetsueela Lonelyplanetid

Óleksin vaga tanulik kui kellelgi oleks muua voi laenata Venetsueela, Kolumbia, Ecuadori, Peruu Lonelyplanti reisijuhte. Reisiaeg: juuni-oktoober

e-mail olvik@ut.ee telefon: 52 34 355

Praegu LP-l kampaania- 3 kahe hinnaga ning tasuta transa. Aga mais tuleb uus Colombia LP välja. Olemasolev, Colombia LP 2006 pidi s..t olema.

Kui nii paljudest riikidest läbi käid, siis äkki on Sul juba m6istlikum muretseda endale LP South-America on a shoestring? Nelja raamatut kaasas vedada on suht jama minu meelest. Teine soovitus - kui v6imalik, siis väldi LP Colombia (2006 a väljalase) ostmist. Tegemist on k6ige kehvema LP-ga, mida ma näinud olen (ja ma olen selle firma reisijuhte ikka näinud). LP asemel soovitan Colombias kasutada nt Brandti, mis on oluliselt pädevam raamat (rohkem infot, katab suuremat hulka sihtkohti, autor on actually ka ise riigis käinud jne).

P.S. Mis riigist oma tuuri alustad?

Mul on Footprinti Ekuadori reisijuht, võin vabalt anda kui tarvis on. Footprint pidavat Lõuna-Ameerikas parem olema kui (liigagi) levinud LP või RG. Samas Arvoga nõus, pikemaks mitmeid riike hõlmavaks reisiks sobib shoestring. Raamatud ikka kaaluvad..