Konditsioneeri tasu

Tere! Kellel kogemusi 2-3* hotellides Kreetal (võimalik, et Fereniki hotell selleks) - kas konditsioneer on tõesti tasuline, st igaüks maksab oma toa eest kohapeal? Reisibüroo lehel on kirjas, et lisatasu eest. Aga kas reaalsuses ka raha küsitakse või võib õnneks minna ja sellest pääseda?:)

tänan! kadi

Sa Kadikene ei saanud vist õigesti aru-nimelt-konditsioneeriga toad on kallimad,kui selle reisibüroo poolt pakutavad toad.Kui tahad korralikult hingata toas,siis saab osta k kallima(kondiga)toa. Minu soovitus sinule-ära mine selle büroo kaudu reisile,kus majutuse eest pead maksma koha peal.Korralikke tubasid tav.ei jätku. Olen omal nahal kogenud,ei ole midagi mõnusat.

Ta sai õigesti aru. Hotelli kodulehe järgi ei sisaldu hinnas konditsioneer. http://www.fereniki.georgioupolis-creta.org/data/

Air conditioning / Heating + 6.60 Euro / per dwelling unit / per day

Satellite TV free of charge

Breakfast (not for infants) + 5.30 Euro / per person / per day

Dinner (not for infants) + 8.00 Euro / per person / per day

Ma ei ole küll kunagi Kreetal käinud, rääkimata selles hotellis ööbimisest, aga olen säärast poliitikat siin-seal mujal näinud. Kui maksad lisaks, siis sulle lihtsalt antakse konditsioneeri pult kah. Ilma puldita sa seda aga tööle ei pane. Kont on samas igas toas olemas. Hea lisateenimisvõimalus hotellioperaatoritele.

Vaatame vahelduseks multikat:

;)

Tegemist on ikkagi soodushotelli kontseptsiooniga (nagu Ryanair). See ei tähenda, et hotell halb oleks ja seal meeldivalt puhata ei saa.