Koolid Saksamaal

kas keegi teab kuidas ja millisesse oleks kooli sisse saada saksamaale.. mul 6de tahaks tulla saksamaale kooli aga ma olen kuulnud et peaks eksisteerima koole ka inglise keeles. kas keegi oskaks aidata?? Et kas on lootust 17aastasel tüdrukul saksamaal 6ppida? Ise ma elan saksamaal juba peaaegu 3 aastat.

Hei, aga ma küsiks seda otse mönest koolist äkki? Suuremates linnades on inglise keelseid koole välismaalaste lastele, aga seda tead Sa ju isegi, kui ka siin elad.

0
0

Täpsusta küsimusi! Kas su õde soovib keskkooli tasemes edasi õppida?

http://germany.english-schools.org/

0
0

ta käib hetkel 11 klassis. ja ta sooviks ka siia tulla eestist ära ja nüüd otsib koole saksamaale et mul lähemal oleks ikka.

0
0

Mõtekam oleks siin kool ära lõpetada ja siis seal mõnda ülikooli või rakenduslikku kõrgkooli astuda.

Kas selle ettevõtmise ainus eesmärk on - olla sulle lähemal?

0
0

vanem 6de tahaks ikka et väikesel 6el silmi peal hoida! ja ma arvan et keegi ei tahaks lasta oma 6el mööda maailma minna rändama. ;):) ta tahab 11 ära l6petada eestis ja tahaks tulla saksamaale kooli. Aitähh selle aadressi eest :) seal leidsime juba osasid koole. :)

0
0

Kas ta on siin Eestis siis üksi? Saan siis aru, et sinu huvi on rohkem see, et ta sinna õppima ja elama tuleks?

0
0

Kummaline on see, et kysija, kes asub Saksamaal, ei saa Saksamaal enda kysimusele vastust otsitud. Kas töesti Eesti reisifoorumi kasutajatel on seda lihtsam teha vöi?

0
0

jap et ta l6petaks siin koolid ära, kui see oleks v6imalik. hetkel otsin siin talle koole..

0
0

ma olen ise ka helistanud ja otsinud koole! siit küsin abu veel ehk on siin inimesi kes teavad minust ikka rohkem (I) ;)

0
0

Miks te lahendust siinolevale olukorrale ei otsi? Lõpetada kool mõnes teises Eesti koolis?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased