Korteri rent Pariisis

Kellel on kogemusi Pariisis korteri rendiga, oskavad ehk aidata. Läheme neljakesi Pariisi ja tahaks korterit rentida. Kõik meilid mis ma olen saatnud rendisooviga on vastatud et kahjuks sellel ajal ei ole vaba korter, samas kui availability alt vaadata on millegipärast kõik need korterid vabad nendel kuupäevadel. Kas neil on midagi äkki Eesti või eestlaste vastu? Eks ma proovin ikka veel teisi kortereid aga imelik tundub juba asi.Ei ole muidu kunagi olnud probleeme korterite rendiga mujal, nii Hispaanias kui Londonis. On äkki mingeid soovitusi anda kellelgi.

asi ei ole selles, et prantslastele ei meeldi eestlased - neile ei meeldi üldse välismaalased. mu vend otsis pariisis tükk aega korterit ja olin talle veidi abiks - sellepärast tean.

pariislastele meeldivad sellised asjad (võib-olla mõned neist on ilmselged, siis vabandan) -kui alguses kasvõi valesti räägitakse prantsuse keelt -kui minnakse ise kohale -kui esitatakse palju tähtsana näivaid pabereid (mu vend lasi isal kirjutada garantiikirja, et ta on suuteline korteri eest maksma. prantsuskeelse)

ja üldiselt on pariisi kesklinna korterid euroopa ühed kallimad. normaalsetes zone'ides, näiteks luxembourgi aia juures sai 9 (loe: üheksa) ruutmeetrise toa 450 euro eest kuus.

igaljuhul bon chance, nagu öeldakse.

Julgen pakkuda, et alusta helistamisest, mitte meilimisest.

Ma proovisin Pariisis korterit rentida 2003, tuli välja küll. Kaup oli peaaegu koos, siis otsustasin ikkagi hotelli minna (õigemini - sõbrad bronnisid meile hotelli lihtsalt ära. Hind oli 1* hotellil ja kesklinna stuudikorteril sama). Ei tundnud mingit vastumeelsust minu suhtes. Aga esimese asjana tegin ma tõesti alati kõne, mitte ei meilind.

Seninähtud prantslased vajavad suulist suhtlust ja viisakusvormelite vahetamist palju, palju rohkem kui eestlased.

..vastuste eest. Kusjuures enamus kellele ma olen meili saatnud on inglased. Üks oli ainult prantslane. Aga ma proovin helistamisega, eks näis mis saab.

Proovi homelidays.com, olen selle lehe kaudu rentinud Portugalis ja Hispaanias, eile õhtul saatsin kolmele inimese järelepärimise Pariisi korteri asjus, praeguseks olen juba 2 jaatavat vastust saanud. Ei ole kordagi helistanud, vaid saatnud vaid meili ning minu stiil on pigem napp, erilisi viisakusi seal ei esine. . . . Kirjavead parandatud! Toimetus