Kreeka saared

Tere!

Plaanis minna augusti lõpus seljakotiga Ateenast väikseid saari avastama. Oleme mõelnud Mykonose, Milose, Naxose, Parose peale, aga väga raske otsustada :) On kellegil kogemusi ja milliseid saari veel soovitaksite? Sooviksime nautida ilusaid liivaseid randu ja saarel ratta/ATVga kohalikku elu avastada. Trip võiks olla budget-friendly.

Ilusaimad liivased rannad on minu arvates hoopis Joonia saarestikus. Lefkada, Zakynthos, Kefalonia... Neile pääsemine on mõnevõrra kergem (mandrilt praamidega või ka otse autoga Lefkadale), nad on kõik lähestikku ja helesiniseid unistusi kohtab pea igal sammul.

0
0

Kreekas võib soovitada külastada ükskõiki millist saart.Olen käinud Kreeka paljudel saartel. Kreekas pole ühtegi saart kuhu ei tasuks minna.Pigem vaata ,mis sind sellel korral või hetkel huvitab ja vali välja, ülejäänud jäta järgmiseks korraks,aga arvesta sellega,et neid on palju ja see võtab aega.Ise tegelen sellega juba kaksteist aastat,aga lõppu veel ei paista.Aga vihjeks võin öelda,et abikaasa lemmik on Samos ja minul Naxos.

1
0

Ma soovitaks samuti saari, millest sa kuulnudki pole. Kõige ägedam! Noh et see Mykonos vist väga budget-friendly pole pluss muud asjad. Paros tundus veidi igav, Naxos on palju lahedam. Võta suvaline praam suvalisele saarele ja kõik saab palju lahedam.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased